Dark Souls

99% da hoce,prva igra bi trebala biti Gears of War 3 na XGD3 formatu a on izlazi 20.septembra,znaci pola meseca pre Dark Souls-a

Pa nije valjda da ce svaka igra koja izadje posle 20. septembra biti u tom formatu? Jel barem flesic novi spreman? :slight_smile:

Trebala bi svaka da bude a bilo bi i cudno da igra poput Dark Souls-a ne izadje u XGD3,nebi se cudio niti da izadje na dva diska,novi flesic nije jos izasao.

A sad citam po netu i jedan lik kaze (nosi status “Legend” na tom forumu) da je XGD3 moguce pustiti na 1.9 flesu osim ako je back-up. Koliko je to tacno sada?

XGD3 su ucitali i izlistao je regionfree to znaci da je tweakovan DVD sa nekim novim sektorim i slicnim, mora se malo sacekati da vidimo sta je i da neko iz TX team-a saopsti neke vesti.

[SIZE=4]**Prologue Part 2:

**[/SIZE]

[SIZE=4][/SIZE]

AWSOMEEE !!! !W!

We’ve just watched a lengthy, detailed demo of an area in Dark Souls called the Duke’s Archives, full of huge halls, winding staircases, bizarre enemies, and humongous bosses… and at the end we learn that this entire section probably won’t be encountered by players until the second or third playthrough. That’s right: Dark Souls is so enormous that it has vast sections designed to only be discovered by the most dedicated delvers, and yet these sections are as detailed and full of challenge as a core level of any other game.

Ladno koji kraljevi ! :worth

A single camp fire is your spawn point and your opportunity to get free healing as well as your connection to other players. If you choose to save your game at a fire you know you’re safe, but if you push past a fire and risk trying to reach a further one, your rewards will be greater. If you use a fire’s free healing ability, all nearby enemies respawn, so you have to think about what’s worth more to you.

[size=10pt]Uglavnom ako ne razume najbolje engleski, trebace 3,4 prelaza igre da bi se otkrile sve lokacije u igri jer je mapa ogromna, sa dosta skrivenih mesta, preteskih protivnika koje ne mozete ubiti u prvom prelazu igre.
Ovo drugo je vezano za save i nacin healovanja u igri, imacemo te kamp vatre po mapi i tu se spawnujes ako umres, a ako odlucis da se lecis tu, svi neprijatelji ce se ponovo pojaviti na mapi! Hardcore ! :punk :clapping2

Dark Souls preview - look at the size of this thing!, Dark Souls Xbox 360 Previews | GamesRadar

ja ne znam kako se neko stariji od 12 godina jos lozi na CGI, al ajde. kamp vatre, prokletstvo, zasto nisu tako nesto ubacili u prvi deo???

Nema prvog dela igre. :wink:

O kakvom CGI pricas?
Ako mislis na awsome to je sprdanje na racun awsome amera i retarda koji slusaju Lady Gagu i slican crap. Necu da spominjem Call of Duty. :smiley:

Sent from iPad using Tapatalk

Nesto ne verujem da ce ovo imati sta da trazi pored Skyrima… mnogo je mracna igra (mada o ukusima ne valja raspravljati), i dosta glupa radnja/setting…

Hoces da kazes da lik u igri sve jaci sto vise puta prelazis igru :stuck_out_tongue: :rolleyes:

btw. cgi je skracenica za computer-generated imagery, grafiku koja se koristi uglavnom u introima i cutscenama, za razliku od gameplay-a

Nesto ne verujem da ce ovo imati sta da trazi pored Skyrima… mnogo je mracna igra (mada o ukusima ne valja raspravljati), i dosta glupa radnja/setting…

O kako samo silno gresis. Igra jeste pokusaj japanaca da naprave zapadnjacki rpg, ali i kao takav, ima ipak nekih specificnosti koje mnogi zapadni igraci, ukljucujuci i mene, jednostavno ne mogu da svare. Jedna od njih je brutalna, oldskul tezina. Skajrim je mejnstrim i znas da ces dobiti u sustini oblivion u modernom pakovanju.

Da je mracan, jeste, mada mislim da nece biti bas kao prvi deo koji je BAS BAS mracan. Toliko mracan da pola igre ne vidis ni kuda ides i upadas u provalije. Sto je kul. Negde vec posle drugog diabla RPG-jevi su postali previse sladunjavi i manje diabolicni. DS je bas ono, gotik, na onaj strejt srednjevekovni nacin.

Nema prvog dela igre. :wink:

O kakvom CGI pricas?
Ako mislis na awsome to je sprdanje na racun awsome amera i retarda koji slusaju Lady Gagu i slican crap. Necu da spominjem Call of Duty. :smiley:

Sent from iPad using Tapatalk

nemoj call of duty molim te i na ovoj temi :smiley:

pod ‘prvi deo’ mislim naravno na demons souls ciji je ovaj spiritualni naslednik. CGI se odnosi na beskorisne animacije koje bi trebalo da povecaju hajp i da te naloze na univerzum igre a ostave te samo da se nerviras sto ne prikazuju ni malo pravog gejpleja.

Mislim da ni najzagrizeniji COD fanboy nije spomenuo te tri reci vise puta od tebe.

Ma znam sta je CGI nego nisam skontao na sta mislis. Ja se lozim na dobre CGI uvek, tj za dobre igre.
Kad sam video Starcraft 2 launch trailer isti dan sam uzeo komp od 1000+ evra. :smiley:

Sent from iPad using Tapatalk

Blizzard je blizzard, tu nema price :slight_smile:

U pravu si nema sta da trazi pored Skyrima vec ce ga oduvati. Kontam da nisi igrao Demons Souls pa nisi svestan koliko dobar gameplay ima ta igra.

Sent from iPad using Tapatalk

Cekaj jel ovo neki nastavak na Deamon souls ili sta?

Recimo da DA.

Samo po gameplay mehanici, prica u ove 2 igre nema nikakve veze.


Sad si lupio glupost.

Veruj mi da nisam. :wink:

Sent from iPad using Tapatalk