DARK i abgx360

Da li neko bio u prilici skinuti igru DARK i uspješno je propustiti kroz abgx360 tako da sve bude zeleno. Pokušavam propustiti igru već 15 dana i svaki put slijedeće:

Starting Verification
Looking for 8118382287CB4B75.ini in the online verified database
There is no verified rip of this Xex/SS combination in the online database
Failed to find a verified ini file for this Xex/SS combination
Verification failed

Starting AutoFix
Looking for Xex_87CB4B75.ini in the online verified database
There is no verified rip of Xex CRC 87CB4B75 in the online database
Failed to find a verified ini file for this Xex
AutoFix Failed, Stealth is still unverified

Da li je sigurno igru snimiti (xbox nije niti će biti kačen na internet) ili treba čekati još da sve provjere budu zelene…

pa igra nije verifikovana kod njih, ne postoji jos uvek u bazi, ti mozes da je narezes, verovatno ce biti kasnije verifikovana i bice sve ok, ali uvek postoji ono ALI, to sto konzola nije na net nema veze, jer sve sto radis lose se belezi i kasnije kada se zakacis na net sve se prenese MS-u…

a i sama igra je krs bolje nemoj da bacas disk :slight_smile:

edit

taj rip koji ti imas nije verifikovan mozda neki drugi jeste skini od druge grupe koja izbacuje igre, tipa IMARS, COMPLEX i slicne

Ako nećeš ići na LIVE, onda možeš. To se pojavljuje jer se nije pojavila verifikacija igre

Dark [rf-xgd2]

Ja nisam nigde nasao da je xgd3, Znaci ako je igra xgd2 onda nema verifikacije…

Verifikacija je i za XGD2 i za XGD3. Svejedno se skeniraju sve igre preko abgx

tako je bez obzira koji tip igre je u pitanju ABGX jednostavno MORA… jer ako igra ima nepecovan SS ili DMI dzaba sve na LIVE ima da strci kao mungos :), nema veze to sto on ne kaci niti je ikad kacio konzolu na net, kao sto sam rekao prvom prilikom kad je nakaci na live fleguje se za ban i samo se ceka trenutak da se banuje…

ko sto je receno uvek postoji ALI, sto se tice verifikacije igara ako je nema u ABGX bazi ne znaci da nije ok RIP, ako je ima u bazi jos bolje i uvek je dobro imati rip od proverene grupe jer ljudi znaju kako rade posao. Ovo sto sam rekao da ne mora da je u bazi a da je sigurna je poteklo od team jungle i team xecuter.
igra mislim da nije nista specijalno.

Svima hvala na, kao i uvijek, brzim odgovorima - znam da igra nije nešto naročito, ali kako to objasniti vlasniku XBOX-a (koji ima 8 godina i temperaturu).
Može lock

ahaaaa e onda se situacija menja iz korena i opravdano je sve, potpuno te razumem :wink: