Dante's Inferno

mislim da imas non-steath firmware

Da nemas ti mozda cip?

pa pojma nemam, konzolu imam skoro dve godine, a banovali me eto pre mesec dana a przio sam sve preko live-a

heh i ne nemam cip :slight_smile:

ovo mogu i ja da potvrdim da igra radi kod mene ali isto ko i kod arikis moja konzola je medju prvima koja se pojavila tako da do sada nisam imao problema sa wave zastitama jer do sada sve ijedna rade bez ikavih dodatnih diskova i pecovanja! cak neznam ni koji rom imam ali cinimi se da mi je neko reko da je samsungov upitanju i da je fw 1.2 ili 1.3 ali preko toga sigurno nije!

ali da je igra brutalana to nemam reci, evo skoro sat ipo me je drzala kraj tv-a da nisam ni osetio da je toliko proslo vremena. stvarno se nesecam koja me je igra posle duzeg vremena tako zainteresovala i drzala ali da je igra prekopirani god of war to nema reci ali ko je voleo gow volece i ovo, mozda bas zato sto sam gow obozavao da mi se toliko ova igra dopada!

Ti imas onaj stari, stari non stealth fimweare koji przi sve, ja sam ga dugo koristio cak i na livu. Cim sam stavio 1.6 popio sam ban, ali dobro nisam jedini. :smiley:

Igra dobija dosta mlake ocene, doduse slicna prica je bila i sa Darksiders pa sam opet prilicno uzivao u igri, necu ni ovo propustiti.

Iiiiiii? Da li STRANGE radi sa 1.61fw?! Ja bi danas trebao da skinem posle dva dana ne skidanja pa da znam sta me ceka.

Ne znam da li je ovo STRANGE ali radi. xbox360iso.com

I bez patchovanja i ostalih gluposti?

Tako pise.

Region free
tested and working on 1.61, LT
wave 6
ABGX not verified

ja skidam STRANGE verziju torrent pa cu videti dali radi

Ja samo da potvrdim da ono sto sam ja skinuo kao STRANGE radi sa 1.6fw. :smiley:
Cudno je samo sto je zahtevao od mene da uradim update. Ja onako bezazleno prihvatim racunajuci da ce da skida update sa neta a ja nisam povezao xbox na net, medjutim uradio je update direktno sa diska. Dva puta resetovao i izlogovao moj profil. Posle sam se opet nakacio na profil i sve je tu. Cudno… nadam se da nisam nista zeznuo.

Inace igra je klasicna brainless-hack-and-slash-udri-me-do-zore arkada. :slight_smile:
Mozda cete pozeleti da iskljucite vibraciju jer se gamepad stalno trese i malo nervira.

nisam dosao da trollujem i hate-ujem ali igra je njesra po mom misljenju. ja sam ocekivao malo vise od nje, darksiders-ima nije ni do kolena. ali sad kad su najavili darksiders 2 ja sam srecan, jer prosto ne mogu da docekam da vidim WAR-ovu bracu :slight_smile:

cypher i ja sam imao isti slucaj sa updatom ali sa igrom saboteur. Znaci internet mi nije bio ukljucen u xbox i sam je uradio update pretpostavljam sa diska

I posle toga nisi imao nikakvih problema, promena?

Igru rezem sutra, pa pisem utiske. :slight_smile: Nije bas lepo pocelo kao sto sam se nadao.

Ma desava se to svako toliko – meni dosad barem 4-5 puta, s raznim igrama. Sav update se odradi sa diska, par reseta i to je to. Ne mogu da kazem da nisam pomalo nervozan kad se to desi, niti tacno znam sta se updateuje, ali evo dosad nikakvih problema niti promena nisam imao… Inace upravo zavrsio Mass Effect 2 (najzad! posle 40 sati, phew!), sad instaliram Dante’s Inferno. Ono malo sto sam probao igru, deluje bas kao GoW klon. Smesno mi je pomalo koliko su nagih grudi nagurali u prvih 15 minuta igre, ali boze moj, moze covek daleko gore stvari da dozivi. Ellie Gibson je to dosta dobro opisala u svojoj Eurogamer recenziji… u svakom slucaju, nisam nesto impresioniran, no videcemo, nisam jos posteno ni poceo. Mada mi svejedno smeta sklepan dizajn glavnog lika…

Ja sam narezao oko 40 igrica u poslednjih mesec dana i ni jednom mi se nije pojavio update pri prvom startovanju neke igre.

Nikakvih problema nije bilo pri updatu mi sa diska. Samo opusteno

Po dizajnu likova, Darksiders sije sve novije sto je izaslo, bar po meni. :slight_smile: