Dante's Inferno

Demo sam video da ima da se skine na xbox360iso.com. Malopre sam pogledao klip na netu kako demo izgleda i odusevio sam se skroz. Grafika,gameplay, frame rate je super. Bice ovo mnogo dobra igra samo treba cekati jos nekih mesec i po.

https://youtu.be/d5sXWmM_ehk

https://youtu.be/c4vqAeJwCZg

https://youtu.be/y5z9iLknsaI

Hm, i ja se nadam solidnoj igri, ali me brine par stvari:

  • Penny Arcade momcima se uopste nije svideo demo.

  • Dizajn glavnog lika je neverovatno neupecatljiv. To me muci unazad godinu dana, sve nesto mislim ovo je samo placeholder dizajn dok finalizuju izgled junaka – ali jok, takav je.

  • Gole grudi na sve strane, cak i u demou. Ovo mi je najteze da objasnim da li je uopste problem, ali postoji neka linija izmedju dobre i lose golotinje, u zavisnosti od konteksta. Nisam jedan od onih smaraca kojima treba ne znam kakav duboki emotivni smisao da se zena razodene u nekom filmu (naprotiv!), ali se DI upinje da bude tako “ozbiljan” povodom cele stvari. Imam neke nedovoljno verbalizovane asocijacije na 14-godisnjaka koji hoce da ispadne zreo a “edgy”… sta ja znam.

Odusevljava me sto se visokobudzetne igre najzad usudjuju da predju taj prag, ali nekima ide bolje od drugih. U svakom slucaju, nadam se barem solidnoj hack n slash akciji sa pristojnom grafikom. Ako ispune ovaj uslov, ja zadovoljan.

Meni je malo muka od tih pakao-krv-demoni okruzenja u igrama.Zato od svih H&S igara najvise iscekujem Kojiminu Caslevaniu koja ocigledno nije bazirana na stvarima koje su meni sele na glavu.
Realno Dante Inferno ce da bude dosta dobra igra mada nisam siguran da cu je i igrati a opet pogledamo li u blizu buducnost i ugledamo Darksiders koji ce zasigurno biti dobar.No tu je Dark u imenu i okruzenja kroz koje mi se nesto i ne defiluje tako da …

Alo game dizajneri dajte mi malo romantike.:smiley:

Pa izasao je demo za xbox jos otkad… otkud sad thread…

Iako sam jos pod utiskom jucerasnje epizode, kada je narednica Vilijams konacno poklekla pred carima mog alter ega, spektora Separda, mora se priznati da pojam romantike u igrama nije mnogo evoluirao od arkadnih masina iz kraja osamdesetih. Zeleno cudoviste, king kong ili mafija kidnapuje oskudno obucenu djevu koja mase pikselizovanim rucicama dok na ekranu blinka insert coin. I u Danteu je to samo arhetipski povod za frku, bez nekog smisla i dubljeg (razumnog?) objasnjenja. Bese tu nekakva zakletva na vecnu ljubav, pre nego sto ste posli da satirete nevernike, ali tek vi ste se sada vratili, djeva je u paklu, a oko vas je izvesna kolicina naptrirodnih bica sa kojima se treba obracunati. Kakva je akcija, grafika i ostale bitne stvari? (ne, to za mene nije prikrivanje ili razbacivanje sa golim grudima, na tu vrstu estetike u igrama sam prilicno neosetljiv).

Nisam doziveo vrtoglavi pad u ambis ocajanja kao u slucaju Brutal Legenda, ali priznajem da sam razocaran. Ima nesto u vezi ove igre sto me podseca na igre starije generacije konzola. Mozda je do ispodprosecne grafike sa bledim i ispranim teksturama, krute mehanike ili kamere koja ne moze da se rotira desnim thumbstickom, no svakako nije na nivou konceptualne umetnosti jedinog talentovanog clana tima i hajpa koji se digao oko igre. Neko je jednostavno hteo da ubere profit primenjujuci God Of War formulu vrlo doslovno. Bice tu dovoljno poteza i solidne hack & slash akcije, iako nije bas na nivou brutalne satisfakcije jednog Vulverina i elegantna poput najboljih japanskih izdanaka zanra.

Fatal znam da je demo izasao jos pre. Ali koliko sam video na netu se nije mogao skinuti do pre dva dana,tj mogao je preko live ali koliko znam ovde je vecina banovana ili jednostavno jos nece da ide na live da ne bi dobilo ban tako da sam hteo samo ljudima da kazem da demo moze da se skine na xbox360iso. Uostalom do juce nije izasao nijedan klip na youtube u vezi demoa pa sam to takodje hteo da ukazem ljudima i da vide igru kako izgleda

Aha, ja sam mislio da se odmah pojavio na 360iso…

Video sam neke threadove ali mrzelo me da vidim da li su linkovi ili ljudi pitaju kad se pojavljuje…

Skinuo sam juce demo i dobro je odradjeno… podseca me na GoW ali mi deluje dosta bolje… a i trebalo bi s obzirom kad je gow izasao…

Ipak mi se Bayonetta puno vise svidje mada videcu kad se pojavi cela igra :slight_smile:

cista kopija GOW3

Super, jos samo da valja. :smiley:

Jao pa dajte, onda je svaki fps kopija quake-a i doom-a… svake trke su kopija zoom zoom zoom igre sa Intelivision-a, svake avantura je kopija Dungeon quest-a… :rolleyes::rolleyes:

Ne znam da li si igrao GOW, ali Dante jeste kopija te igre jer je BUKVALNO SVE prekopirano.

Igrao sam gow 1,2, a i igrao sam i DI juce pa bas zato i kazem…

HS igre su uvek slicne jer nema tu nekih preteranih inovacija ako se ide na odredjenu temu…

Ovde ima dosta slicnosti ali ima puno vise razlika…

QTM imam ama bas svaka H&S igra tako da se to ni ne racuna… Jedino sto je sama igra slicna gow-u jer su isli na tema, pobij sve zivo sa kilu gore-a… pod tim mislim da je core i ta neka sustina slicna ali svi razgranati elementi se razlikuju…

Bayonetta je isla na sasvim drugu stranu ali ona je opet slicna sa svakom drugom H&S igrom…

Ne vidim zasto bi bio problem i da je iskopiran gow taman i da jeste i xbox igraci ce moci igrati nesto slicno gow sa ps3.
Fatal-sada sam video demo je izasao na liveu tek 24.12. a ono sto si ti mislio je bio demo za ps3 koji je izasao pre 2 nedelje :slight_smile:

Sta sam ja mislio? Napisao sam da sam igrao DI juce, a pojavio se 24. decembra… Danas je 26…

Sta je tu cudno :confused:

Ne smeta to meni uopste nego ne vidim nikakve prevelike slicnosti sa gow-om…

BTW: 1500th post… w0000t…

Ajd da vidimo ko ce da me stigne, lol… :smiley:

Nisam ti mislio na prethodni post nego na tvoj prvi kada si me pitao sto sam napravio thread kada je demo izasao pre dve nedelje.

Aaaa… mislio sam da je izasao zajedno sa ps3 demo-om… glupo sto su razdvojili samo zbog onog ps3 special edition pakovanja ili sta vec… :rolleyes:

Ovo izgleda kul! Ako bayoneta dobila 10/10 ovo ce sigurno 11/10 :smiley:

Bayoneta je po nacinu borbe mama i tata za Dante Inferno i God of War.
Jedina realna mana igre je sto je previse Japanska a sve ostalo je cista genijalnost.

Jeste japanci malo preteruju sa akcijom.
a DI i GoW nisam igrao pa ne mogu reci :smiley:
Nego, po prvom klipu deluje mi ko bayonetta, samo malo realnije, i vidi se sta tabas po ekranu :smiley:

Nego, po prvom klipu deluje mi ko bayonetta, samo malo realnije, i vidi se sta tabas po ekranu :smiley:

E to se slazem… da vidis u sta udaras :slight_smile: Bayonetta nije H&S to je NPJPPSU u prevodu…

Nasumicno Pritiskanje Joy Pad-a Pa Sta Ubodes