Dante's Inferno

Hahhaahhahahaha

Ne bih se uopste slozio…

Bas su dobro uradjeni kombo-i i nije mi nikad doslo samo da njakam dugmad nego uvek radim odredjen kombo koji sam zapamtio iz onog practice dela…

FaTal… klanjam ti se… ja taman zapamtim pa se pogubim od silnog rusha u koji me igra ubaci u momentu. Ok nismo svi nadareni za takvu vrstu igara. Ja volim da planiram, da se sunjam i onda skidam jednog po jednog. E bas zato mi je, recimo, Batman lego ko budali shamar :-).

Danas sam preshao i WET… igra koja me na momente odusevi ali me u sledecem trenutku baci u splin i chamot.

Sada uzivam igrajuci HALO ODST… neko je ovde pomenuo da sto ga vishe igras sve te vishe upija… meni se to deshava. Sto je vishe igram sve vishe i vishe uzivam… i bas je onako temeljno chistim. A filing je sve bolji i bolji. Ipak… doziram je u manjim kolicinama jer volim filing… STA CE DALJE DA SE DESI… sad sam doshao do table gde vodish Romea (snajperistu) i ides sa Dutch-om. Jedva cekam sutra :-)))

Pretpostavljam da nesa deli moje misljenje jer nakon NG2 svaki h&s sa ikakvom listom kombo-a je lako savladati…

U poredjenju sa NG 2 gde napada 15 protivnika i svi udaraju u isto vreme, bayonetta je nista… u NG moras da blokiras, pa izbegnes, pa se teleportujes pa saseces dvojicu ako imas srece pa u krug… u Bayonetti, dodge-ujes na vreme i upali ti se witch time, u tome ubijes 2 protivnika i tako u krug… niko te ni ne pipne… bossovi su dosta teski ali puvara u odnosu na ng :smiley:

Kombo-i su isto bas dosta logicni… dugme za ruke, za noge, za pistolje i cepaj…

Dzabe to druze… meni igre tog PACE-a ne leze. Meni treba nesto ipak sporije. Recimo moj max u brzini je WET… tu sam na granici. Trebalo mi je vremena da se naviknem ali kad sam to uradio… uzivao sam… pogotovo u Arenama. Valjda zato sto se ukljuci taj bullet time automatski svaki pud kad zapuchas a radis neku akrobaciju pa ipak imam vremena da isplaniram nex move. Ostali deo igre je vishe manje chamot.

Sto se tice hot Bayonette :slight_smile: ja jedva i izdodzujem :slight_smile: (da budemo iskreni… kad mi ispred nosa mesha sa onom zadnjicom… shala :-))

PS: i sam se cudim kako mi onda RE5 ide dobro ako uzmemo u obzir Shevino ass :slight_smile:

Otključaj joj Secret costume ili pogledaj na google :smiley:

Au da… otkljucao sam vecinu onih kostima… neverovatno ali izgleda jos bolje nego u prvom :smiley:

Jos ce te me naterati da zavrshim ovu igru :slight_smile:

Nego sta :smiley:

Nazad na topic, momci. Znam da nije najbolja stvar posle sletanja na Mesec, ali diskusija je ipak o Danteu. Samo da podsetim, posto ne mozemo da skidamo preko Live servisa, demo moze da skine i nareze na obican DVD (mislim da moze i RW). Kada ubacite disk, demo ce se pojaviti pod Game library… Jel probao jos neko?

Naravno… samo skinete i narezete content folder na obican dvd i izaberete demo u game library… :wink:

Kul, to nisam znao da moze. Jel’ vazi i za DLC?

Ne. :smiley:

Uskoro bi trebalo da se pojavi i animirani film koji ce da izadje uporedo sa igrom, kao i u slucaju Ded Spejsa, ciji je film ispao sasvim gledljiv. Ako neko nabasa na linkove, obavezno neka javi…

Ozbiljno pitam -.-

Ozbiljno i kazem. Ne moze :smiley:

Bez Jtag-ovane konzole nema toga.

Izasao Dantes Inferno…

… HD crtani. :slight_smile:

Dantes.Inferno.An.Animated.Epic.2010.720p.BluRay.x264.MELiTE

Nesto mi se bas igra s obzirom da sam digao ruke i od Darksajdesa i od Bajonete. Ako nista drugo, ovde bar nadam se necu da se zaglavim i odustanem.

link?

@robotbojnik
http://xbox360iso.com/showthread.php?t=171408&highlight=dante

http://www.warez-bb.org/viewtopic.php?t=4638291&highlight=

Ja skinuo odavde!

Ne znam za vas ali ja bas gotivim hriscansku demonologiju i mislim da su srednjevekovni teolozi bili vrlo kreativni i mastoviti momci.