Dance Central 3 problem

Kupio sam novu RGH konzolu i problem sa DC3. Igra se ucita i mogu da idem kroz meni medjutim kada se dodje do plesa zaglavi se na ekranu Loading.
Isti problem imao sa DC2 ali sam ga resio sa Patch-om. Za DC3 ne mogu da nadjem patch.
Moze pomoc

Pokusaj da skines drugu verziju igre, ili pokusaj da obradis sa drugim programom prije prebacivanja na HDD

Odradio sam sa abgx360 pa sam onda probao sa ISO2God i Xbox Backup Creator ali isti problem i sa jednim i drugim

Pokusaj onda drugi rip igre

I ja imam isti problem sa istom igrom :frowning:

Skinuo sam tri verzije i isti problem se javlja na svakoj.

Ako imate corona ploce ovo se desava, problem je u dashlaunch patchevima pitanje je kada ce se resiti, na trinity i starijim plocama se ovo ne javlja…

Sent from my HTC One X using Tapatalk 2

Kazi mi molim te kako uopste mogu da vidim koja je ploca?

ako pozadi ispod HDMi porta pise 9.6A struja onda ti je CORONA, ako pise 10.83A onda je trinity…

Evo patch-a za DC3 na Coronama (kad extractujes rip samo prepisi default.xex sa ovim file-om):
https://pan.baidu.com/share/link?shareid=129853&uk=2569183157

(kad extractujes rip samo prepisi default.xex sa ovim file-om)
Ne razumem sta znaci “prepisi”.

Zamenis. Obrises stari default.xex i iskopiras novi.

Ja ne mogu da skinem ovaj file. Kad kliknem na download cekam i nista. Ima li ga na drugom mestu samo da nisu ovi kinezi. Moze neko da ga okaci negde i da postavi link.

Imam isti problem sa DC2 i DC3, ( dc1 radi normalno ), probacu ovaj patch za dc3 pa javim utiske, ako neko zna patch za dc2 neka ostavi link :emoticon-0100-smile

Ovo radi, Hvala

Hvala na rešenju. Pomoglo mi sa DC3. Nije mi bilo jasno baš gde treba xex fajl ubaciti, pa sam našao ovo: