Da li moze kod mene kinect?

Imam xbox vec duze vreme, flesovan je , znam licno da flesujem nisam noob ali imam problem nisam siguran dali ce moci konect kod mene u sobi

Ja iskreno mislim da hoce jer su ljudi i u manjem prostoru igrali!

Evo caskom sam napravio ovo

Mocice nemoj da brines, mada potrebna udaljenost varira od igre do igre, ali ako imas 2m, to je sasvim dovoljno.

Hvala samo mi je trebala mala potvrda

Buraz, dva metra su ti neki minimum prostora, tako da nisam baš siguran da će ti to funkcionisati kako treba. Optimalno je 2,5 - 3 m.

Ma moze samo bez naglih pokreta kada se uzivis u setnju sa pajom patkom po diznilendu :smiley:

meni treba za koji dan da stigne kinect.
prvo pitanje, imam u sobi recimo slobodnog prostora 2x3m a tv mu dodje tacno u cosku. da li je to dovoljno. zanimam me neki multiplayer ali bi se trudili biti mirni sto je vise moguce.
a drugo pitanje…
s obzirom da sam na neki nacin disney fan i da sam recimo jedan epic mickey prosle godine igrao dan noc. interesantno mi deluje na prvu taj paja sto ga pominjes. mogu li da znam o kojoj igri je rec?

hvala i sorry za offtopic.

lozi te nema paja patka

ne lozi ga :smiley:
Kinect Disneyland Adventures
trebalo bi tu da ima i paje patka

imam isto pitanje kao drug gore na vrhu
u vezi kinect-a…ne sto se tice prostora vec same konzole…imam LT 2.0 ---- a procitao sam negdje da cim se prvi put skopca kinekt sa konzolom, da ona trazi neki update… da li ce to poremetiti taj LT flash ??

hvalaa !!

Haha, druze, molim te napravi temu kad pitas ovakve stvari.
Upravo si rekao “imam isto pitanje, samo sto nije isto i nema veze s njegovim”. Jos gledam temu ona iz 2011.
Da ti odgovorim na pitanje, konzolu kad povezes kinect mozes da updateujes time, jer to kinect radi update. Ja sam ga uradio kad sam kupio prvi put.