Da li moze da se flesuje ihas 122 e

Imam rezac Atapi iHAS 122 e. Da li mogu da ga flesujem u odgovarajuci ihass. pokusao sam po turtorijalu medjutim izbaci mi gresku error reading EEPROM from drive…

neki mogu ali ne svi, ne mogu da se setim koji moze tacno iz 122 serije, googlaj najbolje je

daj slikaj poklopac rezaca ako ga imas kod sebe pa cemo ti reci :wink:
2011 godina svi mogu koliko se secam jer su oni B serije ili kompatibilne, bolje slika nego da nagadjamo.

Ovo E mislim da ce ici na payload

moguce, valjda 122-04 B model moze, sve posle ne, ne znam napamet za tu seriju, jedan jedini model samo moze

vas dvojica ste mi najbolji kad svako krene istu stvar da objasnjava na svoj nacin :smiley:

ali zato najvise pomazemo heheheh

ako ako :smiley:



evo slicica :slight_smile:

evo slicica :slight_smile:

nema od njega nista :slight_smile:

ja sam fifu narezao pomocu onog programa burrner max medjutim tokom igranja izbaci mi gresku disc unreadable error

pa zato sto to resenje da dobar disk svakog treceg ili cetvrtog puta

Ili da pogledas fajl uz payload sta ti pise za podesavanje opcija prilikom rezanja, zatim da uzmes na google da procitas strane forumu nesto poucno i kao moguce resenje, treci i finalni korak probas sve moguce parametre tj 3-5dvd spremis za test i na kraju dvd koji ne pukne sa odredjenim parametrima i podesavanjima biosa za tvoj PC je najbolji. Ovo ti je najbolje sto mozes da uradis svaki chipset na ploci i konfiguracija se razlikuje otuda i moguci problemi sa payloadom i burnmax cfw u sustini. Ni jedan program ne ostavljaj da ti radi zna zbog toga lose da nareze!

Sada happy testing :slight_smile:

Poslato sa tastatrue koja pravi greske!