Da li je ovaj spacenet game shop prevara?

Ljudi, neverovatno povoljan game shop, cak zvuci previse dobro da bi bilo istinito. Pratim redovno i allkeyshop i sve ali ovo nije moguce. Iskreno, mislim da je prevara. Jos krem de la krem: sve digitalne igre. Prihvataju PayPal: to jeste neka zastita. Al mi opet previse smrdi…

Spominjali smo ih par puta, oni prodaju hakovane profile, tako da si svakog momenta u opasnosti da ti se zakljucaju igre (ako vlasnik povrati profil). Nije prevara, ali nije ni nesto moralno posto ce neko da kuka nad svojim profilom I igrama.
Moj moralni kompas mi je rekao da me zaboli ona stvar, because jeftine igre.

2 Likes

sad sam guglovao o njima, vidim i ja o cemu se radi. izvinjavam se na ponavljanju stare teme. Ne znam, prilicno sam sucker za igre i sve to stoji, al bas mi nelagodno oko stomaka to da radim. bem ga, razmislicu. Znaci, uzimao si preko njih. Koliko mene to stiti da mene ne hakuju

Koliko ja vidim cene nisu bas povoljni, sve ove cene imas na popustu ako ne i nize. Ako ti je stalo toliko do neke igre sacekaj mesec-dva i dobices je povoljnije nego ovde +sto je pitanje kako ces proci na kraju ovde…

nece niko da te hakuje jer nemas igre na accountu od 200+ evra

Otkud znas? :smiley: U svakom slucaju, pao sam na nba 2k18 za 3500 din. Ali zabole me, ne mogu ja da se uplicem u to. Ja sam jedna od onih postenih budala, jos sam kupujem svoje igre. fml

prvo gledaj forum razmena igara za naloge, pa tek ako tamo nema sto hoces onda na gamespacenet. Ja sam na razmeni imao problem sa nalogom, nasao kreatora share-a , decko resetovao sifru i sve i vratio mi se account.

Hocu. Hvala svima na odgovorima.

Veoma je bitno da igru kupujes od ljudi koji su pouzdani (dugo na forumu, imaju visok broj ocena, itd itd).

Tako si siguran da i u slucaju zamene sifre od druge strane uvek ces moci da povratis nalog kao i da ga lakse i brze prodas.

1 Like

Slazem se.

Sve je prevara. I G2A i Allkey samo na mnogo ozbiljnijem nivou. Mislis da tamo nema kodova koji su kupljeni kradenim karticama?

Spacenet mi se cini kao posebno glupa prevara, to je jedina razlika, jer rizikujes zakljucavanje naloga i banovanje cele konzola sto ti se onda definitivno nece isplatiti.

1 Like

da izgubim svoj nalog zbog spaceneta njihov sajt bi bio Las Vegas

Zbog male ustede rizikovati konzolu (ajde manje vise nalog) je skroz glupo. Imas 3 mogucnosti da igras jeftino igre i da je to skoro 100% sigruno i pored toga rizikovati ovo.

Imas mogucnost da kupis polovne diskove, share naloge i da cak pravis sam share i jos jeftinije prodjes tako da idi na ovo je van pameti.

3 Likes