Da li je moguće povratiti izbrisane igre sa eksternog HDD?

Znaci ovako, maloprije san pribacia fifu 15 na hdd na kojem je vec bilo oko 70 igara, na njemu je takodjer bia demo od fife al san ga izbrisa priko pc. kad san usa u games bile su normalno sve te igre uz demo koji nije ima cover jer san ga izbrisa, i tako san ga mislia maknit i odatle i stisa delete. kad je doslo do 25% ucinilo mi se da to nisu fajlovi od fife jer je bilo nekih racetrack i to. uglavnom stisa san cancel na 25% i kad san se vratija sve igre su bile tu al u file manager uopce nema nijedne, tako i na pc, jel ima ikakvog spasa za to? nekakav backup?

El moze neko ovo da prevede na srpski jezik? Ajde ako ne, moze i engleski…

Da li se mogu povratiti igre izbrisane sa eksternog HDD? To je pitanje. Sad ću prepraviti i naslov, da ceo svet razume.

Ma naslov i nekako, ali opis problema je poseban jezik :smiley:

Ima par programa koji to omogucavaju. Ali za ovakav tip, kratak odgovor, NE. Jer ti ih nece povratiti 100%. Uvijek ce nedostajati 1-2 fajla, a kad imas igru koja ima 7000-8000 fajlova, neces je moci pokrenuti radi tog jednog. Evo da si zipovao igre, pa hajde nekako.

Zaboravi na te igre. Pocni ih skidati ponovo. Najbolja solucija.

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Neće ti povratiti ama baš ništa. Sve je to veliko i ti si pisao preko tih sektora, tako da se oprosti od svega, počni lepo polako da skidaš igre koje si najviše igrao…

nema par programa, nema nijedan za to, to je drugi format harda, spor je do zla boga kada je na PC nakacen i da nesto ima nece da povrati nista, a i to sto si rekao i da povrati uvek ce nesto faliti, a sam proces bi trajao jedno nedelju dana ako ne i vise…

Dakle nauk za vek i vjekova amin je da uvek gledate na ekranu sta radite, jer uvek ali uvek pise, nema slucajnog brisanja, na ekranu uvek izbaci da li ste sigurni da hocete da izbrisete ili ne… i tako dalje i tako blize

Nesto sam ja licno pokusavao, govorim iz svog iskustva. Ali to je nepouzdano do boga. Da me sad pitas koji program veze ne bih imao. I to za sitne fajlove… Nema druge vec paziti sta se brise sa diska…

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Moze samo nemoj nista da ubacujes na HDD javi mi se na PM posle cu pogledati ime programa. Vracao sam sa SD kartica unistenog hdd tj obrisanog… 99,9% je bilo ispravno.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Error bot

fala ljudi, iz dalmacije sam pa ono :smiley:

uglavnom, naravno da je pisalo samo san ja budala pa nisam gleda. sve igre su u games na hdd i svaka ima poseban folder naravno, taj demo je bia sam jer je file kao ono content i kad ga ides izbrisat ono kaze da ce se sve iz foldera games izbrisat, nisam gleda i to je to, jbg. al nema veze, glavno da su mi saveovi ostali tako da mi nije briga za skidat igre

easeus data recovery ima jos jedan(ne mogu da se setim) i mozes da vratis ako nista novo nisi ubacivao na HDD.

vec san ubacia fifu 15, jbg. ma nema veze, glavno mi je da saveove nisam izgubia