Da li je moguće instalirati igru preko PC na USB??

Imam disk FIFA 18 koji sam već 6 puta pokušavo da narežem i ovaj konačno radi ali svaka 2 minuta me izbaci govoreći “bad disc” pa sam razmišljao da li je moguće iz njegove ISO instalirati preko kompa na USB i tako igrati kao da sam je instaliro sa ovog diska? Znam da sam GTA V ranije tako disk 1 instaliro preko Horizona ali se nesećam kako…

Pa jel imaš RGH konzolu ili LT3+?
Ako ti je samo flešovan drajv onda ne možeš da nabaciš igru na usb, ako imaš RGH skini igru sređenu za RGH i samo prekopiraš na fleš ili hdd.

Ne ne imam LT3+ ali kazem video sam tutorijal pa reku da li je fake ili?

Ne može.

Nije fejk. Mozes ali sa RGH cipom

Brate znam sta je RGH ali ja imam cita cipovan.

U sustini ti mozes instalirati igru na usb, ali ako ti je dobar disk, i tada stedis svoj citac, i mnogo manje je bucna konzola…

Moze da instalira igru na usb, na xbox-u lt 3.0 , bez rgh? Druze daj link molim te.
Pisemo o piratskom disku,ako sam dobro shvatio.

Pa možeš konfigurisati USB da ti radi kao eksterni hard, za to ti ne treba nikakav flash. I dalje ti treba dobar disk da bi na USB instalirao igru, te mora biti u konzoli svo vrijeme dok igru igraš.

1 Like

Da. Imam piratski disk koji nije dobro narezan i izbacuje mi stalno bad disc ili failed to authorize pa sam hteo da posto nemogu naravno normalnim putem da ga instaliram na hard drive ili USB, da ga instaliram preko kompa iz ISO fajla na USB i onda samo taj disk da bude u citacu jer eto mora. Se razumemo svi? Inace hvala na ovoliko odgovora.

Ne moze. Za to ti treba RGH. Ne mozes sa kompa jista da instaliras na xbox

Imam na hard drive GTA 5 disk 1 instaliran ona 4 parta sto ima to se secam preko Horizona sam sa kompa na USB stavio jer nisam mogao nikako normalnim putem taj disk 1 da instaliram ali se nesecam kako sam to uradio. Ali znam da je moguce…

Mozda je bolje da u ovom slucaju konsultujes google…

E pa jesam ja ali nisu svi tako dobar community ko vi ovde… stavio sam ovu temu i na Se7enSins i Team Xecuter ali niko ne odgovara…

Ovako, te igre koje si ti spomenuo imaju dodatan sadržaj koji se instalira sa drugog diska ili sa interneta ako nema drugi disk. To su često stvari poput HD tekstura, kvalitetnijeg zvuka, itd. Zbog toga si to mogao da prebaciš na USB.

Sa Fifom i većinom drugih igara to ne možeš da uradiš.

Aha… to ima smisla… hvala.