Da li bi ugradili modovani čip u PS4 ili Xbox One?

Mislim da se ne isplati, snizenja, besplatne igre za gold ili +, f2p igre, kao i dosta drugih pogodnosti koje se sada dobijaju. Ako bi postojalo nesto kao sto je bilo na 360 sa diskovima onda mozda(ispod 5%) da bih uzeo… prosto, vreme je pregazilo RGH, ako hocete free igre, onda je PC keva. A da se izgubi preko 90% stvari na konzoli zbog free igara, po meni je to mnogo. Pogotovo sto u svakom trenutku znam da svaki save mi je osiguran i mogu da mu pristupim sa bilo koje konzole ili PC-a… Mislim da bi cipovanje imalo smisla za one koji igraju fifu ili pes sa ortacima iz kraja, PS4 ekskluzive ili igre tipa Skyrim, Witcher 3… Igre koje jedino treba povremeno skinuti update, ekspanziju ili mod… Cipovanje jedino za one koji nisu MP igraci ili su i dalje na 360-3 pa i ne znaju sta sve sada ima na novim konzolama, pa ih to i ne zanima… A od kada je pocela ova generacija, svi mi imamo gomile sati, acivmenta-trofeja, igara, prijatelja, pa samim tim ti profili vrede ekstra mnogo nama, pa prelazak na cipovane konzole nema smisla. Ali, to je samo moje misljenje :smiley: