Cyberpunk 2077

Probaću malo Rambo stil večeras, pošto od fiksiranja na dve tačke, nema vajde. Roknem ja njih 5-6 iz cover-a, ali nedugo posle toga, skine me snajper jednim metkom, čim malo duže izvirim glavom iz covera, kako bih pokušao one dalje neprijatelje da skinem.

Uspela mi Profina taktika, malo dinamičnije sam se kretao i roštiljao ih i uspeh iz prvog puta :grin: Samo što ću sad obavezno da istražim mogućnosti za upgrade oružja…

1 Like

Imas crafting sistem, u meniju pa skroz levo.

Malo je ui ocajan :smiley:

ja sam crafting i upgrade skontao 2h pre kraja igre, prvi put u bilo kojoj igri da mi se to desi

3 Likes

Koji je naklaksi nacin da dodjem do para u ovoj igri?

Izvrsavaj one poslice sto ti nabacuju + skupljaj sve sto vidis i prodaj. Idi i skupljaj oruzija,trazi i prodaj.

Imas na youtubu dosta nacina ali pitanje je sta su zakrpili u zanjim pecevia…

1 Like
1 Like

Krenuo sam nedavno da igram cyberpunk i fantastican je look&feel.
Zapamtite da je u cyberpunk-u vaznije da izgledas cool dok radis nesto nego sta si uradio :sunglasses:

Probajte sledece stilove igre:

Netrunner (Totalna dominacija)

Assassin

Ekstremno agresivno (quake 3 stil)

Setup za ugodjaj:

  • xbox x + mis/tastatura
  • LG older 65’’
  • DALI SOUND HUB + 2x DALI Oberon 7c zvucnici ili dobre slusalice

Identicna misija kao u prethodnom postu, samo odigrana na totalno drugi nacin, podjednako impresivno.

Ako se ne varam u 1.6 patch-u su uveli da mozes da napravis izgled lika od odece koju skupis, pa da je imas na sebi bez obzira koju opremu trenutno koristis.

2 Likes

Zadnjih par dana muku mucim sa ovim, nema sta nisam pomerao i cackao u settingsu ne bi li poboljsao da bude normalno al izgleda nemoguce. Kad nisanim i pucam bukvalno ovako leti okolo, nemoguce je kontrolisati i drzati na jednom mestu nisan. Jel zna neko sta mozs biti problem?

Recoil je svakako različit kod svakog oružja. Iskreno ne mogu da se setim da li je ovako bilo kod mene, ali znam da ima pištolja koji trzaju kao blesavi :smiley:

Mogu da trzaju, al ne da bacaju levo desno :joy: Bas cudno iskreno

Raznih vrsta rekoil-a ima. Ovo je “pijanac recoil” :rofl: sta uradi sa igrom crni aleksandre, pucaš kao na svadbi :joy::joy:

No skill = NUME DIGRA. :rofl:

Nightcity u VR je :heart_eyes: . Moram da nabavim 4080/4090. :joy: Apsolutno sam odusevljen, osecaj prosutnosti u tom gradu je san.








11 Likes

U VR-u?! Vau, to s nekakvim modovima pretpostavljam.

Mogu samo da zamislim kakav je doživljaj. Ovakvim iskustvima sam se nadao kad je VR krenuo, al nažalost ne živimo u tom tajmlajnu.

1 Like

Ima jedan lik, koji pravi VR modove za igre. Njegovi modovi su najpoznatiji, doduse i jedini da valjaju.
Decko je zaradio nenormalno mnogo para na njima, toliko da je upao u oci Rockstaru koji su mu zabranili da radi na GTA V i Red Dead-u, pa je morao.

Cyberpunk mod mu je trenutno najpopularniji, pored Elden Ringa. Samo, treba zaista masina da bi se pokrenulo onako da je igrivo. Razlog je jednostavan, renderuje se svaki frejm dva puta, jednom za levo, jednom za desno oko. Dakle morao bih u igri na monitoru da imam 120 konstantnih frejmova, da bi u VR headsetu imao konstantnih 60, sto je prilican must have za VR, inace moze pripasti muka. A svi znamo kakav je cyberpunk po tom pitanju. :smile: Tek 40-serija kartica se moze reci da teraju ove modove onako kako bi zaista trebalo. Ja imam oko 30-40 frejmova, i vrti mi se u glavi, ali je toliko dobro, da ne mogu da prestanem da igram. :smile: Vecinom za sada setam gradom i zveram gore dole levo desno.

A osecaj kada sve nekako radi, a ti se nalazis u Night City-u, ja ne mogu objasniti. Nema slicnog, i pored toga sto je sve dosta clanky. Sve je jednostavno skroz drugacije kada igras na monitoru/ TV-u, i kada si u tom svetu, ja to ne mogu da opisem.

Tacno sam trenutno u nekom bedaku, svaka igra da nije VR mi je manje uzbudljiva da pocnem. Nema te imerzije. Eh da mogu svaku igru u obe varijante da igram.

Inace, prvih 30 sekundi ovog klipa govore dosta za Vr. :joy:

1 Like

Tačno te razumem, meni je prelazak RE7 u vr-u ostao ko jedno od najupečatljivijih iskustava ikad. Ko da sam proživeo, a ne odigrao. I to na kljakavom psvr-u.

Alyx isto, fantastična avantura. Nudl iz alternativnog univerzuma već uveliko igra Cyberpunk VR, kao i gomilu drugih AAA igara, jer je industrija nekako uspela da ne nagazi baš na svaku prokletu grabulju ko u našem.

Eh živote.

EDIT: odgledah desetak minuta ovog video klipa, vr preporodio igru bre. Svaka čast tom modderu, drago mi je da čujem da je uspeo koji dinar da zaradi.

2 Likes

E, rezident evil je fransiza rodjena za VR. Nazalost ja sam zaista slab sa srcem sto se toga tice. :sweat_smile: Zaista mislim da postoje realne sanse da me lupi srcka. ALI ima sada ako bude sve kako planiram, da probam Village na PSVR2, posto je free upgrade za sve koji poseduju igru, plus generalno izbor igara na izlasku je realativno uzak.

VR je magija za mene. Nema slicnog iskustva. Ne znam na kom headsetu si igrao Alyx, ali PSVR1 je zaista zastareo zajedno sa ps4, bas bas. Meni evo stoji izlozen cisto zbog estetike, ali ne bih mogao vise ni jednu igru da odigram. Svaka cast tebi i svima ostalima koji su odigrali celu SP igru na tom headsetu na toj niskoj rezoluciji, sa onim move controller vibratorima u ruci. Ja sam tu jako brzo odustao i imao sam srece da odmah predjem na nesto hardverski bolje.

Ima na Quest-u, Resident Evil 4 , navodno je must play na toj platformi, i merkao sam ga sada na popustu, ali sve nesto se nisam usudio. :smile:

Uglavom, da ne skrecem previse sa teme, ovaj mod je zaista fenomenalan, i ja se salim da moram uzeti neku 40 seriju da je odigram kao covek, ali iskreno zaista mi nije isplativo, i ne mogu sebi to da priustim u ovom momentu, niti zelim da dam ni $ NVidiji za ove bezobrazne do bola cene. Pih, da su stare cene, i da mogu 4080 za 800$ da uzmem, bog da me vidi, odmah. Ali ne i 1400e. Skup skup skup hobi, a trenutna situacija ne pomaze.

3 Likes