Cyberpunk 2077 Limited Edition Xbox One X konzola, kontroler i slušalice

Znaaaam da je samo kontroler u pitanju ALI KAKAV! Zbog toga posebna tema :slight_smile:

UPDATE:

8 Likes

K’o zmaj!!!

Moglo je to mnogoooo lepše…

Ima lepših, ovaj žuti bi pre uzeo nego taj sivo-crni…

Inače


Bukvalno prva sekunda sada već čuvenog 48 minuta gameplay videa…

Definitivno najlepsi je sport white ali mi se svidja i ovaj…

1 Like

Taj ja imam i meni je medju najlepsim, ali mislim da cu poruciti ovaj kad izadje meni je u top 3.

1 Like

Devojka se oduševila kako izgleda… Tako da pada kupovina 99%…

1 Like

Posle Titanfall 2 kontrolera ovaj mi je najlepši.

Meni je Sea of Thieves i dalje jedan među najlepšim. :slight_smile:

1 Like

uh lep je moram da kazem

Ne znam da li je kod već otkriven ali možda bude opet nešto zanimljivo…

I konzola!

4 Likes

Nekako me podseca na Claptrap-a :smile:

1 Like
1 Like

Nikako ne mogu da shvatim samo zasto su uradili xbox one ovako a ne series x, ko ce ovo da kupi par meseci pre nove konzole?

Ja mozda uzmem samo kontroler jer ce svakako raditi i na novom.

Pa uradili su to još ranije jer je prvobitni datum izlaska CP2077 bio 16. mart 2020. I onda se desilo pomeranje za septembar. Dizajn i proizvodnja LE verzije je već uveliko bila isplanirana tada.

1 Like

Da, šteta što nije izašla na vreme, meni na rođendan, baš bio bio lep poklon :grinning:


Super izgledaju. Baš priprema za next gen :smiley:


You can also keep your game arsenal within reach and ready to play with the Seagate Game Drive for Xbox: Cyberpunk 2077 Special Edition in 2TB and 5TB capacity options. Tagged with the futuristic, unparalleled look and feel of the Cyberpunk 2077 universe, this game drive is the perfect storage complement to the Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition Bundle.
https://majornelson.com/2020/04/20/cyberpunk-2077-limited-edition-bundle-controller-and-accessories-coming-to-xbox/

A evo i trailer :smiley:

2 Likes