Custom Xbox One kontroleri iz Xbox Design Laboratorije



Kul ideja da svako može izabrati boje i urediti svoj kontroler. Čak se može ugravirati i poruka.

1 Like

Pretpostavljam da ce onda kontroler biti 30-40$ skuplji ?

Ti kontroleri počinju od $79, sve zavisno kakve boje i karakteristike im nabaciš.

Poskupo.

Eto, znam da mi se još nešto dopalo na E3, ali nikako da se setim…

1 Like

Ljudi su spremni da daju ekstra keš samo da bi imali nešto što im srcu i oku više prija od standardne opreme a sada imaju priliku da to i dobiju. Koliko smo puta čuli da neko hoće određenu boju i nikako da izađe joypad. Ja sam svojevremeno tražio pink joypad za 360, koji je bilo nemoguće naći iako je bio official. Ovo ide korak dalje. Recimo uzmeš custom kontroler nekome za rođendan, u bojama koje ta osoba voli i još ugraviraš poruku na njega.
Sledeći korak su custom konzole. Mark my words.

MS je definitivno otisao korak dalje u customizaciji. Jos su u 360 eri pokazivali znatno visi nivo poklanjanje paznje dizajnu a mogu lako sebe da zamislim kao kolekcionara Xbox One dzojpeda.

Da je cool, jeste svakako.

Graviranje poruke se naplacuje dodatnih 9$ cini mi se,mogli su to vala staviti free a ne svaku sitnicu naplatiti

9$???

:smiley:

Au ljudi koliko smo negativni svi :slight_smile: Ja bih rekao da im mi svakako nismo ciljna grupa, nisu oni krivi sto je nama 10$ kao avion da kupujemo :slight_smile:

2 Likes

Haha, evo igrao sam se i ovako bi izgledao moj savršen kontroler. Sivonja :smile:.

1 Like

Nisi nesto kreativan :smiley:

Volim minimalno i monohromatsko, šta ću :frowning:.
Daj da vidim tebe šta bi smislio…

I ja sam se malo igrao sad kad sam video tebe. :smiley:

2 Likes

Meni je zanimljiv sivo-narandzasti kontroler sa trece slike

Sve ide dobro uz sivu :smiley:

A neki potpis?

1 Like

Od kako su ovo najavili imao sam ovu kombinaciju boja u glavi, mada ne znam koliko je bela boja pametna za moje masne prste.

2 Likes

:smiley:


1 Like