Currently Active Users

Gledam maločas i pod ovom stavkom stoji cifra 17,!
Mislim da toliki broj još nije ispisan do sada! Sve mi nekako drago bilo…:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Biće nešto od ovog sajta i “našeg” foruma, a?

Hoce ninja,hoce.:slight_smile:
Vidi se progres u svakom segmentu.
Redovno cemo ga budziti svim i svacim pa ce to na kraju da postane pravi multikomplex(ma sta god ovo znacilo :smiley: ).

najviše je bilo 44 : Most users ever online was 44, 18-06-2009:)

većinom botovi i web crawleri, nije mi jasno zbog čega su se skupili u tom trenutku, ali lepo u svakom slučaju. Neki dan je bilo 12-13 registrovanih usera na forumu, što je još lepše videti :slight_smile:

Da znam za taj podatak, ali to je ipak bilo nešto drugo i bezveze! Sad nas često ima preko 10, ali pravih!!!:cool:

Jos kad bi nas toliko “pravih” bilo istovremeno i na liveu, eeee… :smiley:

Aj to sto nas ima online nego sto u poslednjih par dana svaki dan dobijamo novog user-a…:slight_smile:

Danas u 12.11h ponovo 17 “usera”!:smiley:

neko je ovde opterećen statistikom a nisam ja… hmmm :stuck_out_tongue:

Evo upravo 12 registrovanih i 8 guestova sto je jednako dvadeset usera :smiley:

Danas tri nova člana, a ni jedan da nešto pita, eventualno da da savet, pozdravi…

Ccccc, misim sta ce im nalozi ako nista nece :confused: Zauzimaju ram memoriju od 0,0000001 b na bluehostu :D:D:D

Mozda je to moderator/admin napravio jos deset naloga, da bi imao veci broj korisnika=vise para od reklama:D:D:D:D:D

no offense:D:D:D

Gleda se koliko postova ima taj koji napravio nalog i koliko je aktivan tako da im to nista ne vredi :smiley:

ha! bilo bi super kada bi se išta moglo napraviti pravljenjem novih i neaktivnih accounta, ovako, samo bi smetali.

generalno, ljudi kada se negde prijave na forume, u početku uopšte ne postuju, nego prate šta se dešava i onog trenutka, kada se osete dovoljno “domaći” počeće sa učestvovanjem u diskusijama. Neki opet, odmah krenu. Sve zavisi.

I, nismo više na bluehostu, nego na sopstvenom virtual private serveru :slight_smile:

Upravo tako. Ja sam na jednom drugom forumu “lurkovao” mesecima pre svog prvog posta. A ovde recimo, cim sam vas nasao, odmah se registrovao i krenuo s postovanjem. Ko sto kazes, sve zavisi… :smiley:

Ae,kad ste vec o ovome zapoceli diskusiju…
Ja cim sam cuo za forum,uzeo sam da citam teme iz pocetka i na vecinu njih odmah odgovorio:D:D:D
cemu poenta registrovanja ako neces da odgovaras?:D:D:D:D

pozdrav ljudi,

odmah da kazem da nemam xbox, ja sam ps3 fan (publika: FLAAAAAAME! ) :smiley:

na forum sam se registrovao jer mi je ceo projekat zanimljiv…za xbox republiku sam saznao preko neke stare teme na emuglx-u, pa sam posecivao sajt i evo sad ga se setio…gledam zadnja vest dodana u praistoriji, reko ajde da vidim sta se radi na forumu, kad ono 25 posetilaca online…i onda sam se regovao, jer vidim da ipak ima zivota. :wink:

nije mi se svidelo sto nemate podforum za predstavljanje, kao ni neke druge podforume u kojima se moze prozboriti na jos neku temu, osim gaminga…ipak su i druge teme potrebne da bismo se bolje druzili ovde.

Ja sam inace vlasnik starog pc-a na kome retko sta igram i ps3-a koji cepam redovno…takodje pisem najave/opise za casopis Gameplay (mozda ste videli u zadnjem broju u Uncharted 2 i Order of War opisu da stoji Nikola Milosevic…), takodje pisem i za Gamers Space sajt, ciji sam i vlasnik. Mozda ste naleteli nekad, to je na adresi gs.rs .

Ako vas jos nesto zanima, pitajte…

pozz

Dobro došao :slight_smile:

Nemoj da te brine zapostavljenost home pagea, jer ako budeš malo lutao po forumu, videćeš da se sprema reforma sajta koja će i ostale delove sajta da oživi. Tempo kojim se pojavljuju novi članovi izdejstvovaće i deo foruma koji si predložio. Sve u svemu polako rastemo, a dosta dobrih stvari je tek pred nama.

Dobrodosao.:slight_smile:
U ovu zajednicu su svi dobrodosli bez obzira koju platformu koristili ili simpatisali jer ovo je na prvom mestu gaming sajt a potom i XBOX 360 mesto.Takodje trudimo se da ovo ne bude “XBOX je najbolje nesto najbolje na svetu a sve ostalo je krs i smece” forum nego mesto gde se prica uopste o igrama sa naglaskom na XBOX-u i potpunom integracijom sa tom platformom.Veliki broj ljudi ovde igra/igralo je zajedno online na XBOX live-u tako da smo svi nasi te nam kvazi teme za zblizavanje i ne nedostaju.

Uskoro krece novi forum,koji ce po mnogo cemu biti jedinstven kod nas a bice i stvari koje ce obradovati svakog vlasnika konzole bez obzira da li je clan nase zajednice ili nije ali ne bih puno da otkrivam o tome jel i sami jos nismo sklopili kockice do kraja ali ono sto do sada znamo stvarno je mocno i obecava.:slight_smile:

Ovde su ljudi jako ljubazni, pa mi je danas prijalo ceo dan da ne izlazim sa vaseg foruma, iako nisam nista pisao! :smiley:
Upravo zavrsavam sa jos jednom download listom, zato sam stalno vrsljao po forumu da vidim sta ste vi pisali o nekim igrama.

Ako neko moze da mi nadje rapidshare linkove za Rock Band 2, bio bih mu zahvalan jer sam vrsljao svuda po netu, nema cak ni na xbox360iso.com. Skinuo sam samo RB Beatles a bila bi steta da isporbavam bubnjeve i gitaru samo na njima!