Craft Verse Izrada figura po zelji 3D stampa

Pozdrav svima. Radim 3D figure po zelji kupca. Moze bilo koja figura koju zelite, ovu sam radio za zadnjeg kupca pa nju objavljujem kao mogucnost kupovine. Za sada je samo Srbija opcija kupovine.

Za vise slika imam oglas na KP KupujemProdajem

Oglas za usluzno stampanje na KP KupujemProdajem

Cena je 9200 dinara + postarina i radi se po porudžbini. Ko je zainteresovan moze mi se javiti na KP.





17 Likes

Ovo je fenomenalno. :astonished:

Pa ti mi trebaš. Duže vreme jurim neke ljude za ovakve stvari ali niko kršten. Ajde malo da se stabilizujem pa da uradimo koju From Soft figuru. :rofl:

Sada vidim da smo sugradjani, još bolje. :rofl:

2 Likes

Vaziii, javi se kad budes mogao pa da se dogovorimo oko izrade, malo se trenutno duze ceka jer imam dosta porucenih figura :blush:

1 Like

Odlicno izgleda! Jesi napravio celu figuru od nule, bukvalno u zbrushu poceo? Jel ti radis i boju, ili das nekom drugom?

Voleo bih da vidim jos tvojih radova, jel imas neki sajt, artstation, tako nesto?

2 Likes



Momak sa jedne grupe na fb :slightly_smiling_face:

2 Likes

Lego bi mi jedan Trevor kako kenja iza kontejnera :joy:

3 Likes

Moja figura njemu prodana :grin: grupa underdog, imas u komentaru oglas prema istom kao inovde :grin:


Mozda ga ne mozemo odraditi kako kenja kz kontejnera ali mozemo ovako :joy:


2 Likes

Aj 3D printing razumem. Al je verovatno prava umetnost to “ofarbati” da to izgleda kao krajnji proizvod? Pretpostavljam, ne znam, pitam… ?? :grin:

Jao ne terajte me u trosak. Strasno.

ok, nasao sam sebi odgovor. :grinning:

2 Likes

Eto video si u 20minuts ceo proces samo sto ja ne radim sa Airbrushem nego sa cetkicama rucno :grin:

Ako hoces Sub Zera u 48cm upravo sam odradio pripremu. Mozes pogledati kako je prvi od 25cm ispao na zahtev kupca je bojen tako jer je za dete, inace radim realisticno takodje

Instagram: Craft Verse @craftverse.rs

1 Like

Zapratio sam profil upravo pa ćemo sarađivati definitivno. Možda i neke realistične diorame za Hot Wheels i sl :joy:

1 Like

Fenomenalno. Svaka čast. Očigledno je potreban talenat , znanje, vreme, strpljenje da se ofarba u tom kvalitetu.

1 Like

Sa ovakvim talentom, digni cene 3x :fire:

3 Likes

Sacekaj malo. Posalji mu upit za cenu sledece godine u ovo vreme :slightly_smiling_face:
Samo mi smo malo i siromasno trziste.

1 Like

Pa neće nama prodavati ovdje, bar je sad svijet globalno selo. :grin:

Tako sam ja skoro našao lika iz Smedereva na Ebayu, valja neke sportske kolekcionarske slike i sličice. Na Ebayu 50€ a za Srbiju 2000 dindži. :smile:

1 Like

Na zalost za nase trziste bi to bila prevelika cena. A posto sam iz Srbije, nisam bas istrazio detaljno kako mogu da saljem van zemlje. Slao sam slike koje sam radio ali to treba da se vade potvrde silne jer spada kao umetnost…, za figure ne znam

Ako neko zna dobro bi mi dosla informacija.

Jel bi umeo/mogao nešto ovako da napraviš? :grin:

Naravno u manjoj skali, tipa 1/6

Istu bas figuru ovu ne jer ne radim 3D modeling ne znam dobro jos da ga radim. Ali ima masa gotovih modela koje mogu da ti istampam i obojim VEOMA ali VEOMA realisticno :blush: na sajtu cgtrader mozss videti modele, ili mi se javi na instagram https://instagram.com/craftverse.rs?igshid=OGQ5ZDc2ODk2ZA%3D%3D&utm_source=qr (@craftverse.rs) pa cu ti proslediti neke modele koje mogu od njega da napravim :blush:

1 Like

Pozdrav svima.

Update oko cene:
Kratos God of War 25cm 12800

Imamo takodje i ostalih figura kao sto je Baldur oz God of Wara.

https://www.kupujemprodajem.com/igracke-i-igre/akcione-figure/kratos-god-of-war-25cm-figura/oglas/160402598?utm_source=kp&utm_medium=interfejs&utm_campaign=social_share&utm_content=oglas




2 Likes