CR3 Lite jumper podešavanja

Da li je ko radio možda sa CR3 Lite na Trinity pločama?

Ako jes, koja i kakva su podešavajna džampera?

Ne radi Team Xecuter forum i ko zna kad će ga vratiti, a ovde ima eksperata koliko voliš

Hvala na odgovoru,

i mene isto zanima,ali za coronu 250gb…

svaka konzola je prica za sebe, moras da petljas sa svim mogucim kombinacijama pa da vidis kako radi, inace nikad gori cip nisu napravili, cak i na TX se svi zale na taj cip i nigde ne postoji ustaljena kombinacija jumpera koja radi, na nekim konzolama cak nikada i ne radi… inace i tamo ako pitas za isto ovo oterace te u tri lepe cisto da znas… svesni su da su usrali motku sa ovim cipom i vade se na to da krajnji korisnik ne zna da podesi a u stvari sam cip ne valja

Metodom eliminacije namesticete da radi ali ne mozes za 15min, mora da se testira i do par sati, svaka konzola jedinstvena za sebe i RGH.
CR3lite mora covek da bude cvrsto resen da ga namesti na SLIM konzolama, corona je tek problem.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Popizdeo sam i odustao na dve konzole. Toliko me nervira. Ajd ono “ok, imam pravac, odradiće glitch posle 15 minuta”. Jok, trepće kao blesav i ništa. Srećom ima još par komada Rev C, ali zalihe su sve tanje :slight_smile: