Cover

Posto nemam prikljucen net za xbox,da li postoji nacin da nekako manuelno stavim cover za neke igrice??

Plasim se za tebe iz vise razloga :slight_smile:

ne razumem

povezes konzolu mreznim kablom, pogledas koja je adresa xbox-a (npr 192.168.100.200). tu adresu ukucas u browser (IE, firefox), pojavice ti se login screen. username i password su ti isti i kucas fsdhttp. otvorice ti se meni, videces games list, izaberes xbox 360 games, i kako kliknes na neku igru, tako ce ti se otvoriti opcije za ubacivanje omota, screenshotova, opisa i svega ostalog sto inace dobijas automatski ako ti je box prikljucen na net.

PS: nemojte da zaje*avate korisnika. ako necete ili ne znate da mu odgovorite, iskulirajte onda. detinjasti troll i spam nam nisu potrebni na forumu.

hvala ti sto me razumes i sto oces da mi pomognes,nov sam u ovome…samo nesto ne razumem…jel mozes malo detaljnije da mi objasnis,jel mrezni kabl je onaj od mog neta,jel tako?jel treba xbox i moj komp da mi budu zajedno povezani ili ne?kako mislis da ukucam adresu u browser? jel mozes malo detaljnije da mi objasnis.
ovo sto si ti napisao bi razumeo svako,ali ja se ne razumem toliko oko jtag-a.

ovo je stvar klasicnog umrezavanja dve masine, u ovom slucaju kompjutera i konzole. ako ti je to strano, sigurno imas nekog drugara koji se razume u umrezavanje racunara, pa ga zamoli da ti spoji ova dva uredjaja, i pokazi mu moj odgovor, i sve ce mu biti jasno

ako je konzola povezana wi fi-em jel onda radi automatski …coveri …itd

Naravno… samo sporije.

ovako spojen sam na svoju kucnu mrezu .imam kvacicu na wired…no treba li podesavanja u fsd.u jer tamo kad odem u network pise no conection

ops my bed ukucao krivu sifru svoje mreze(zanimljivo box uredno stavio kvacicu kao spojeno)
ispravljeno i sve radi za 5…thx

Bok,

ja sam novi na ovom forumu ali pratim vas konstantno. Možeš na ovaj način, tj sa GaDaBaMa software-om. - …:: Home of XUITT / FreeSkinApp / GaDaBaMa ::…: GaDaBaMa RC 1.2 released
Kratak tutorial kako ja to radim:
Skini program i instaliraj ga, zatim ga pokreni i dobiješ ovo:

ne brini ako ne gobiješ popis igara…sada ćemo podesiti gadabamu da prepozna FSD folder sa tvog externog diska…
Zakači eksterni disk na komp i u gadabama programu odaberi Settings (broj 1 na drugoj slici ), zatim u manjem prozoru koji se pojavi klikni na Select FSD folder (broj 2 na slici) i odaberi Freestyle folder na externom disku koji si zakačio na komp…

Nakon toga isto to napravi i za XM360 folder…

Sada će ti ovaj program preskenirati FSD bazu i napraviti popis igara koje maš na externom disku…

nakon što sve poskenira i ako javi kakav error samo klikni na NO! ( ili dont send error report )

Kada završi program će ponovno učitati bazu i dobit ćeš ovako nešto:

naziv igre i ostale informacije… ti klikni na Step 3 i odaberi da li želiš covere i opise, screenshotove samo za 1 igru ili za sve… tvoj izbor…
kad odabereš dobiješ ovo i ovako ostavi kvačice kao ja da bi dobio sve informacije koje trebaš-

i klikni na Start download … malo pričekaj i voila!!!

informacije i coveri su tu…
za kraj samo stisni Sync i pričekaj da odradi svoje…

Zaprvi put ostavi za Sinkronizaciju sve kako je, a kasnije možeš nakon dodavanja igre svaku posebno odradit po tutorijalu samo što kod sinkronizacije makni ovu kvačicu da ne bi svaku za igre koje već imaš sinkronizirao podatke ispočetka

to je to

i da, moraš instalirati ako nemaš access runtime sa ovoga linka Download: Access 2007 Download: Access Runtime - Microsoft Download Center - Download Details

sta meni sve treba da bude na usb-u? posto ja koristim usb od 16gb…nisam te najbolje razumeo

Slusaj, posto ti je tesko da jednostavno povezes net, ovo bolje da i ne radis. Covece gurni LAN klasican za internet kabal u konzolu, drugu stranu u odgovarajuci broj na modemu (ako imas novije gledaj da su ili 1 ili 4 broj jer su 2 i 3 na nekim za IPTV rezervisani) i jednostavno odi u manual scan i fsd ce SVE sam da ti skine. I title update i artwork tj covere za SVE igre na hard disku. ako imas wireless, to ti je jos bolje jer ne mora konzola da ti bude ogranicena kablom.
Konektujes se iz MS dash-a u opcijama.
I da, net nema veze sa live-om, ne znam da li to znas. Ovo skida sa drugih servera. :slight_smile:

Dobro Vid kaže, lakše je preko FSD-a. Gadabama ti skida sve sa Windows marketplace-a, dok FSD skida sve sa covers.jqe360 ako se ne varam… Jedino što ja osobno vidim prednost kod gadabame je to što možeš editirati cover za svaku igru, screenshotove, opise itd…isto tako ja preko FSD-a često imam problema da ne povuče sve, ili se ne može konektirati na server, malo radi, malo ne…kako kada…zato koristim ovo preko kompa…

na USB-u ti treba biti Freestyledash folder i Dashlaunch ako ti se konzola kod paljenja boot-a direktno u FSD…

Ima li GaDaBaMa za freestyle 3 pošto ova verzija nece da prihvati moj freestyle folder? Postoji li mozda mogucnost da ja skinem cover-e i da ih samo prekopiram na hard bez umrezavanja boxa sa kompom ili kacenjem na wi fi???

Chobelix, ima i za FS3: GaDaBaMa 3.1.3 for F3 - Software - RealModScene