Counter-Strike 2

1 Like

Hoće li na konzole i zašto ne?

Zato sto apsolutno nema potrebe. :joy:

Bilo bi lepo da se sete konzola jer je bio CS GO na Xboxu i PS3

2 Likes

Realno ovo je veca najava od GTA 6, Half Life-a 3 i Diabla 4 zajedno. :sweat_smile:

Sto se tice konzola

Uh, ne znam kako da se osećam povodom ovoga… Generalno bilo je i vreme, skoro 11 godina nakon izlaska GO (mada generalno ta igra na izlasku i ova sada nisu ni slične jedna drugoj) ali opet… Generalno napravili su brdo para sa ovom igrom, i bilo je vreme da promene nešto… Verovatno bi se i sve ovo ranije desilo da nisu tako dobro uboli sa skinovima i ostalim… Ali ono… Svakako planiram da pazarim neki PC, pa videćemo do tada :smile:

1 Like

Ljudi padaju u nesvest za port CSGO-a na Source 2 engine. Ne kontam. :slightly_smiling_face:

Tehnicki vec moze da se proba :sweat_smile:

1 Like

Za logo su trebali samo S da okrenu kontra i bilo bi kul. Kao COUNTER 2TRIKE samo sa njihovim fontom :joy: A za ovu dimnu bombu u traileru, izgleda mi kao pena bomba i šećerna vuna :joy:

1 Like
2 Likes

Ne kontam baš zašto nije samo upgradeovan CS. Zar je toliko drugačija igra da zahteva 2.

Pa u suštini jeste upgrade i preimenovanje CSGO sa prelaskom na Source 2 endzine. Csgo prestaje da postoji.

Mislim da su stavili “2” da bi sa novim endzinom imali neki sveži početak za ko zna koliko nadolazećih godina. Svakako primamljivije zvuči.

2 Likes