Corona sa Winbond memorijom konacno hackovana za RGH

Ne znam da li znate, na trzistu postoje Super Slim konzole, u vrlooooooo vrlooo malom broju koje imaju Winbond memorije na sebi na kojima RGH ic nikako nije bio moguc ni sa jednim cipom, e pa Xecuter se hvali da su sada hakovali konacno i da ce naravno biti omoguceno za sve te sa tom memorijom da rade…

Ja ih licno jos nisam video jer izgleda kod nas takve jos nisu dosle

@konza11080 neeeee tvoja nije ta, tvoja je samo tvrdoglava inace hehehe

As most of you know (or should know) there has been one particular Corona that could not be glitched at all. Ever. No matter what.

The discovery of the the cause of this was initially a mystery so we setup a topic asking for the community to give their input where we finally nailed it down to Corona’s that had the Winbond 2KB RAM.

The upcoming CR4 XL has been developed for a long time now to be the fastest, most stable and most powerful glitch device ever created. A completely new design that blows everything else out of the water and will indeed be our last 360 product. However even that couldn’t glitch Coronas with Winbond 2KB and that is what we have been working on these last fw weeks, pretty much non-stop.

Today I can confirm that we have Xell

Full Credits for cracking this bitch go to RF1911 & sk1080

Also many thanks to Oggy and MartinC for testing this for us - they were the only guys who had these consoles with the skills to help us test the shit out of this problem

I will also confirm that this solution will not be tied to just the CR4 XL - it will be released so that every glitch device can use it. Call it a parting gift from Team Xecuter to the 360 scene.

Enjoy your weekend folks

Ima ih i kod nas obicno su 4GB… Tiros i Gligli javite se i napravite konfiguraciju za glitch :slight_smile:

do sada nijednu nisam video licno, a najvise 4GB super slimove radim

sto se ove dvojice tice, zamrli oni odavno heheheh

Kako taj Xecuter uspe sve da provali pre svih ? Garant dobijaju informacije od Microsofta jer verujem da oni nisu jedini koji su pametni i uvek oni imaju sveze vesti i informacije za xbox. Ja mislim da MS pusta informacije i ostalo sve njima, neko tu ima veliku zaradu :slight_smile:

I hackeri zive od necega a kao team xecuter stvara hackove, proizvode koje prave i prodaju, nesto za free kao npr LT a ostalo zarada, zatim konfiguracije za glitch chip prave nov chip zasticen da se ne vidi kako sta umesto da izbace nova stelovanja. Tako to sve ide i hackeri moraju da kupe konzole da se igraju sa njima i da ih probijaju :slight_smile:

Zacaran krug da nema toga dugo bi se cekalo za neki hack …

Sent from iPhone 5

Mislim da neko od tih hakera ima dojave iz MS-a :). Svi tu gledaju pare i interes i jos imaju javni sajt , sve je to moni cudno da ih niko ne dira i ne tuzi, svi tu imaju svoj deo “kolaca” :slight_smile:

medjusobno svi imaju koristi MS od LIVE kao sto smo rekli x puta :), korisnici od uzivanja, team od prodaje i svi lepo spavaju i dobro prosli neki manje potrosili a neki zaradili za svoje usluge i proizvode :slight_smile:

pa nemaju osnova za tuzbu iz vise razloga

  1. Prodaju im se konzole
  2. Onaj ko kupi konzolu moze i cekicem da je razlupa ako hoce
  3. TX pravi proizvode koji pokrecu HOMEBREW ili kucno pravljene aplikacije, ne pirateriju, to sto pored svega ostalog moze i piraterija nije direktno vezano za njih hehehe
  1. nije tacno jer svaki homebrew vodi do piraterije , sta je bilo sa PS3 sto je probijem sudjeno im je … Svako modovanje probijanje protekcije je kaznjivo… Prosto MS-a bas briga njema dolazi profit od prodaja i lepo im je, sta vise dobili su prodavansot bas zbog probijenosti. Zacaran krug :slight_smile:

eee ali ovo je drugacije, znam da ima neka finta jer oni navodno razvijaju developer hardware i u tome je fora neka

Na zalost ja sam elektronicar i masinac a ako neko ima ko se razume i studira ekonomiju i menadzment neka ukratko objasni po nekoj formuli kako MS dobija pare od piraterije posto meni bas nije jasno :)? Mislim da se tu pojedinci obogate kao kod nas po javnim preduzecima na stetu tog javnog preduzeca, pojedinci stave lovu u dzep i teraj dalje :). To je RGH i ostale stvari koje nam nude carstvo piraterije koju ja jako volim :slight_smile:

Ako bi mogli da idemo uz temu a ne u stranu bilo bi super… Dobija pare brate od LIVE servisa eto kako, njima je to glavni izvor, daj im LT i sta vec za uzvrat eto ih na live i jos placaju

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Pa neko ce uzeti prije onu konzolu na kojoj se moze odraditi piraterija. Nekome je to glavni faktor pri kupovini konzole… I, MS, dobija lovu od te iste prodane konzole :slight_smile: Obje strane profitiraju od istog proizvoda :slight_smile:

*Gradevinac, ne pitaj :smiley:

P.S. Necemo u off hehehe

Sent From: “Neitherworld, Peaceful Pines”

Ja taman pomislih ,da u tom grmu lezi zec

Послато са ST25i користећи Тапаток 2

Stani ne kapiram, tvoja i sa TX proto brljavi ili imas obican Glitch Chip pa brljavi ?

Mislim da studiovpc ima detaljniji odgovor na tvoje pitanje…
Cekamo Proto nije probano sa njim…

Послато са ST25i користећи Тапаток 2

a tri puta sam mu vec rekao za tu konzolu, tri puta :slight_smile:

covek ne slusa ic nista

a sit sam se nasmeja,vidim tema i citam i reko eto ga!!!.kada ti napisa nije moja!!!Dobrto si predpostavio da cu odmah pomisliti na moju konzolu…:D:D:D