ControllerMAX CronusMAX for PS4, Xbox One, PS3

S obzirom da imam Xbox360 i PS 4, malo mi previse da kupujem jos dva PS4 Dzojstika kada vec imam one sa Xbox360) koji su savrseni plus da ne pricam koliko ortaka ima PS3 dzojstike.Naravno da nikada nisam ocekivao da stari dzojstici rade na novoj konzoli ali bi ustedeli koji dinar ako bi. :slight_smile:
Naleteo sam na sledece resenje problema:
http://controllermax.com/products/cronusmax/

Jel ima neko iskustva sa ovim uredjajem i jel imate ideju gde bi se ovo moglo nabaviti?Koliko sam video, cena je negde oko 50 dolara.
:rolleyes:

I jedino sto ne znam jos, da li sam promasio topic ako sam ovde otvorio temu. :?

Oni bi trebalo da su kvalitetni i da više nego završe posao. E sad, normalno, znaš da možda ne bi radili 360 ili PS3 kontroleri sa nekim igrama koje koriste funkcije DS4 poput touchpada, svetla, itd. Ali za igre gde se to ne koristi, ne bi trebalo da imaš problema.

Da, to sam predpostavio ali u principu mi nije problem jer mi treba iskljucivo za FIFU,PES i slicno. A koliko sam barem igrao fifu i pes demo za to nisu bile potrebne ove naprednije kontrole. :emoticon-0100-smile E sada je samo pitanje gde nabaviti. Mozda ovi nasi sto se setaju do Madjarske mogu da nabave…

Pitanje je da li to može da se nađe u Mađarskoj.

Koliko kontam ovo ti je najbolje ako imas nekoga da ti poruci ovo sa ebay, ili AliExpress, kontam da tamo ima sigurno…

Hvala za info momci, ako uspem da dodjem do primerka. Javljam neke utiske.
:happy

Imam ja ovo godinama. Pisao sam o tome mnogo mnogo odavno, ne znam da li postoji u arhivi. Moras da budes svestan da je jedan uredjaj jedan gamepad, znaci 100usd a za te pare mozes kupiti dva kontrolera

Nema na aliexpress i ebay (ok ovde mozda ima) ali najbolje je uzimati direktno sa sajta zbog same podrske i garancije.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bas pricam sa ortakom o tome…Nisam bio siguran u taj detalj ali ako je tako onda i nije best buy…Mislio sam da mozda nakacim bluetooth na njega pa preko istog mozda vise gamepad-a?Da li je to uopste izvodljivo na takav nacin.Mada opet bi morao da dam oko 15 eu za bluetooh…:doh: