COD MW2 2022

Hvala, nisi trebao♥️

1 Like

Qurčiš se “sajberpot-e” :joy: Staješ nam na muku :joy: Mada to je preload, računaj još 100gb day one update :smile:

Nadam se sa nije. Koliko znam ovo je SP + MP.
E a u Novembru kada izadje Warzone 2… onda ce da bude stotka. :grinning:

1 Like

A meni 71.43 gb

1 Like

Edit: au u pravu si.

Skidam, pa cekamo 28. s nestrpljenjem

Sutra izlazi kampanja. :wink:

A da budem posten nisam od bo2 odigrao kampanju, mozda aw… Ne secam se ni jedne ni druge :smiley:

Jel uzeta i za PS5 i PC kao Battlefield ? :rofl:

1 Like

NE! :grinning:

Taj specijalni tretman ima samo specijalna franšiza, Battlefield. :heart_eyes:

1 Like

Skinulo i meni doduse 4800din, turski store, veceras da se pegla kampanja, a onda sve ostalo :smiley:

1 Like

Creeeey-zii

4 Likes

Ja mislio ovo rl

Odigrao juce prvu misiju toliko sam vremena imao, ovo na Series S izgleda bas dobro, jos kada opali HDR na maks, i opet nocna misija, vidi se da znaju sta se voli igrati :smiley:

Nikad laksi pre order za mene, maltene odradio par dana posle objave, najveci hype ove godine definitivno, zasenio mi Witch Queen ekspanziju…

1 Like

Zavrsio sam danas Single Player kampanju.

Vrhunska.

Ne znam ni odakle da krenem. Najlepsa igra sto sam igrao na ovoj generaciji, to je prvo sto se mora reci.

Drugo, kvalitet ovih cinematika je nesto sto ne postoji u industriji, bar meni trenutno ne pada na pamet. Bar u smislu foto realizma i ulaskom u onaj uncanny valley, kada deluje da je filmski snimak, a ne igra, a pritom imas utisak da nesto nije u redu, tj. ne pase. Tu mislim na cinematike i cut-scene. Gameplej ima isto ne momente, kao misija u Amsterdamu sto sam postavo gore, ali je nesto manje prisutno.

Ovakve kvalitetne cut scene nisam video jos od MWI i naravno pre toga sto mi pada na pamet je Halo 2 Anniversary, cije je cut scene radio cuveni BLUR Studio. :point_down:

Politicku tematiku igre necu ni da komentarisem, briga me, COD je u pitanju. Uvek je bilo ovakva tematika.

Fino je osvezenja sto su ubacili latinsku ameriku i kartele kao frakciju. Najvise me je iznenadila raznolikost gamepleja. Malo ima tipicno run and gun, ima bas dosta stealth-a, ima dosta fora rainbow six, ciscenje od sobe do sobe (moj omiljeni deo igre), ima skakanja sa vozila na vozila, pucanje iz vozila, jurnjave, visenje na glavacke, spustanje niz zgradu, voznja AC130, ima RTS deo gde se komanduje drugom karakteru kako da se krece kroz mapu i kojim redom koga da skine, ima deo gde je potrebno po mapi traziti resurse i kraftovati oruzja i tools, ima pod vodom, u vazduhu, aman sve. :laughing: U jednom momentu sam pomislio da bih hteo zapisati sve ove razlicite elemente igre da ih spomenem, jer nema sanse da ih sve popamtim. Sigurno sam nesto propustio.

Pritom, ko je igrao orginalnu triologiju, tu su svi dobro poznati likovi, Price, Gaz, Soap, Ghost naravno, i dosta novih likova koji su zaista memorabilni, i "reimagenovani " Shepard.

Takodja dosta throwback scena iz orginalne trilogije, osmisljenih na svezi nacin.

Prezadovojlan sam zaista igrom. Bilo je zaista ZAVAVNO i to je najbitnije. Od CoD-a mi je Infinite Warfare kampanja bila omiljena do sada, MWI mi je bila druga blisko iza. Ali ova mi se odmah popela na prvo mesto.

Kraj necu da komentarisem zbog spoilera. Ali ima mid-credit scena koja aludira na najkontraverzniji nivo u istoriji igre. If you know what i mean. :grimacing: Ne znam da li bi to mogli da izbace u danasnjoj drustvenoj klimi, ali ko zna.

Napisacu samo ovo.

No Russian.





12 Likes

Znaci, jako dobra grafika, gameplay ali anti ruska propaganda opet?

Ako je tako jedna veliki pass za single player od mene :blush:

1 Like

Evo uporedo “real life” :grin:

Nema ni jedan jedini ruski protogonista / antigonista u celoj igri. Bar po imenu. Makarov i ekipa se vraca u trecem delu iz orginalne triologije.

Iranska teroristicka celija , Meksicki Kartel i Americka tajna sluzba i deo vojske su glavni antigonisti igre, da ne kvarim plot twist igre.

Protogonisti su Task Force 141 tj. Britanci, Capt. Price, Ghost, Soap i Gaz, plus Vargas i Rodolfo - Mexican Special Forces.

3 Likes