Cod advanced warfare

Imam jedan problem. Prilikom pokretanja kampanje izbacuje mi sledeci error “The Campain Content Packs have not loaded. You must insert Install Disc and install the Content Packs in order to continue.”. Naravno, intalirao sam content sa prvog diska i pisalo je da je sve ok i da mogu da igram, ali ipak kad pokrenem kampanju izbaci tu gresku. Multiplayer radi super, dok ovo ne…

Po meni taj prvi disk sa contetom ili nije dobro narezan ili je los rip.Po ovome sto ti izbacuje znaci da nije instaliran ceo contet tj fale neki delovi iz njega.

Moguce, ali igre su dobro narezane i prverene, ne znam… Video sam na netu da je za instalaciju potrebno 4gb, a prilikom instalacije na hardu mi cod zauzme 1.9gb… Na nekim forumima sam nasao da je mozda do updateova koje izbacuje prilikom pokretanja igre, ili da sam instalirao neki update 2 puta, kako vec kazu, ni sam ne znam…

Obrisi onda sve od Advanced Warfarea - Settings > Storage > HDD > nadji CoD Advanced Warfare. Ako zeza nesto od toga, prvo pobrisi sve, i ne konektuj se na net dok ne instaliras i proveris da li radi.