Čišćenje ''repova'' posle brisanja igre

Izbrisao sam Far Cry 4 sa eksternog diska iz FSD-a, kao i fajl koji je nastao posle njegove instalacije i koji se nalazio u Data partition/Content/00000000000/ ali mi fali tih 3.7gb, odnosno kao da nisam izbrisao taj fajl iz Data patricije. Šta sam propustio? Brisanje tog fajla sam odradio sa USB Xtaf Gui programom, na Windowsu

Udju u standardni dashboard na memoriju, nadji igru na spisku i obrisi taj fajl iz far cry 4 dela. To je instalacija koliko se secam.

Yup, ne moras da preturas po samim fajlovima. Odi u ms dashboard (guide dugme > system settings) udji u storage i pobrisi sve sto zelis. Taman ti prikazuje i koliko mesta zauzima i koliko imas slobodno na hdd-u.

Nema je na spisku ni ovde:


Spusti jos dole vidis da imas jos 19 igrica :wink:

Znam, ali nema ni dole. Poređano je po abecedi, Far Cry treba da bude pre Fife, nisam hteo bespotrebno da zatrpavam temu sa 4 slike

a jel si uradio rescan posle brisanja.ne osvezava se automatski.ja kada brisem nesto content folder procesljam sa “360 content manager-om”.

Jesam, nema promene. Slobodno samo 300mb, zauzeto 26, od ukupno 32gb. 360 content file manager ne vidi sadržaj kada disk zakačim na računar, izgleda da može da mu pristupi samo kad je pc povezan preko lan mreže sa konzolom na kojoj je pokrenut fsd

E momci ja imam Aurora dash i zanima me kako da nabacim skin za igru. Nisam povezan na net sa konzolom. Jel to mogu da skinem sa neka na kompu i da ubacim na konzolu i gde. I zanima me kad obrisem igru sa hdd-a na xbox-u nece u meniju da mi nestane naziv igre. Pa me zanima i to kako se radi.