Ciscenje Ps4 pro konzola Beograd

Nisam bas siguran daxli sam pogodio temu.
Al me zanima da li znate nekog pouzdanog da radi ciscenje gore napomenutih konzola po povoljnoj cemi i da je iz Beograda,plus je ako mogu da odeneaem konzolu kod njega i da mi tog dana odradi to,ja lepo sacekam i kad je gotovo pokupim konzolu i kuci?

@ninja

1 Like

Virtual Servis,
Ustanička br. 55,
Beograd

Kaži da te je poslao Neša sa Xbox Republike

Ili odradiš sam nije komplikovano i dođe te jeftinije ako imaš sav alat i potrebnu hemiju

1 Like

Nemoj to da radis. Da je znao sam vec bi uradio.
Servisi su puni tih sto su probali pa se usrali.
Onda izadje jos skuplje. Nismo svi za sve, ne zanima svakoga srafciger.
Bolje neka nosi u servis i mirna glava.

3 Likes

Da li imaju oni veze sa onima kod Usca?

Cekaj, Ustanicka, da nije Nikola? Od njega sam kupio prvu XBOX konzolu (360).

1 Like

Naravno ako nema iskustva sa tim stvarima bolje da prepusti nekom ko zna.Ja to sam sebi odradim jer imam strpljenja i sve što treba od alata i pribora.

Ja to sve odradim sa jednim šrafcigerom krstašem i švajcarskim nožem :sweat_smile:
Živela kućna radinost :stuck_out_tongue_closed_eyes:

1 Like

Jel znas mozda sta mi treba od alata?

Philips (krstasti) šrafciger, security torx 8 šrafciger (zvezdasti 8, security je kao oznaka da ima rupu u sredini) tj. sam šraf ima izbočinu na sredini, mada neki to otvaraju i noževima, ravnim šrafcigerima itd.
Kompresovani vazduh, ja imam onaj u boci, alkohol, štapići za uši, ternalna pasta, da budeš oprezan kod ribbon kablova i konektora i isto mislim da ima jedan 3 ili 4 pinski konektor nezgodna plastika da se izvuče, pincetama sam radio to.
Imaš brdo klipova po yt, pogledaj ps4pro dissaembly pa oceni dal bi se sam upustio u avanturu :slight_smile:
Nije komplikovano, dobro su označeni i šrafovi i lim gde šta ide kad se ponovo sastavlja itd.

1 Like

Najbitnije je da uzme dobru termalnu pastu ali opet ako nije siguran šta i kako bolje nek odnese u servis.Dok sve pribavi to dođe mu na isto

Jel ima neko ovde na forumu da js iz bga da to radi,da mu bansm u subotu?

Odnesi to kod vulkanizera, neka produva kompresorom i kraj. :smiley:

2 Likes

Bukvalno kraj :rofl:

Neće. Ja sam nosio PS4. Jedino što je ispalo je ona nalepnica za garanciju :rofl:

Samo onaj iz konzerve ništa taj kompresor koji možda ima vlage u boci pa uništi konzolu

Dobra je to stvar, ali da li može to Slobo baš da pročisti konzolu od prašine?

1 Like

To je samo privremeno rešenje ipak mora “ručno” očistiiti i pasta mora nova tako da otvaranje ne gine

3 Likes

Poceo sam sam po tutorijalu da otvaram i ide ok,ali fali mi neki philils srafciger,ja nznm to gde da nadjem,jel ima neka alternativa,odvio sam sve srwfove koji zahtevaju torex t8,al nznm cime cu ove ostale,ima li ko iskustva?

Švajcarski nož i lagano :sweat_smile: