Chrome retarded

Ima jedno mjesec dana kako Chrome neće da otvara pola web stranica a drugu polovinu otvara dosta sporo.

Probao sam sve čega sam se sjetio, reinstalirao, brisao cache, plugine, extenzije, probao klot verziju ali neće pa neće.

U firefoxu mi sve radi bez problema.

Čak mi je chrome syncovan sa računarom na poslu na kom isto nemam nikakvih problema.

Ne surfam puno preko laptopa i nije mi to neki veliki problem ali volim da mi je sve uredno i da sve radi pa me nervira ovo ovakvo stanje.

Tražio sam rješenje i preko googla ali nisam našao ništa slično pa ako neko ima neki prijedlog dobrodošao je u svakom slučaju.

Meni nestaje desni scrollbar, kad si vec pitao…

Radi li u incognito modu normalno?
Posto radis sync, sync prebaci sve ekstenzije sto imas. Mozda te neka od njih zeza.
Probaj incognito…

1 Like

Ne. Ista stvar.

Ako sam dobro shvatio Google nalog na Chromeu na jednom računaru dobro radi, na drugom ne?
Nisam imao tih problema, čak sam se oduševio pre 5-6 godina kada mi je otišla matična na PC-u, mislio sam da sam izgubio milion prečica koje sam izvukao na Chromeu. Kada sam na laptopu pokrenuo Chrome i ulogovao se na svoj Google nalog, sve je bilo identično kao na PC-u.

Jedino da probaš da izguglaš šta može biti problem u konkretnom slučaju.

Probaj nesto od ovih trikova

Chrome je postao đubre koje cedi ram, bateriju i špijunira sve živo. U nekom trenutku su čak planirali da spreče ad blockere kao ekstenzije.

2 Likes

U prošlom Svetu kompjutera je obavljen test internet browsera za Windows 10, Chrome je pobedio u većini kategorija.

1 Like

Ja sam pre par godina migrirao na operu i što bi rekli I never looked back. Chromium based je, a manje resource hungry, importovao sve bookmarks i logins bez problema, ublock origin možda i bolji od adblockera na chromeu, nema reklama na yt itd. A i operin speed dial mi je top

1 Like

I novi rebrendirani Edge je takodje Chromium based.