CFW razlike Rebug vs Rogero vs Habib

U bre MM bas bas mator bio :slight_smile: bitno je da sve sljaka lepo :). Jel ti prijavio MM da ne moze da namesti BD emulator ili nije? Stavio si 04.46.01 mM?

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4

Da nisam menjao multiman od kad sam ga stavio pre dve godine, ali i na tom starom je sve radilo ok. Nije mi nista prijavljivao u vezi BD emulatora, inace stavio sam verziju 4.46.02 koji sam nasao u Schumaherovom tutorijalu na ps3hax.

Nisam pogledao LOG ali mislim da i Rogero ima opciju da pokrece igre koje imaju 3.55 fix. To kazem jer sam presao Resistance prvi dio, nema update igra a ubacio sam je zajedno s fix-om davnooo. Vlado provjeri to pa javi i edituj

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 2

Ima ali ne rade sve igre :slight_smile: i nema patcheve za 4.21-4.30 igre za ne verovati ima za 3.55 i za 4.4x

A multiman nisam ni video da ima .02 verovatno je tu resen bd problem jer u .01 je imao tu gresku

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4

Inace multiman .02 izasao juce hehe i tacno fix samo za bd mirror :slight_smile:

EDIT:
Gooooddd

Rogero ne moze da pusti 4.30.ili 4.21 signed igru prekjuce sam probao, psn igra je u pitanju morao sam da je resignujem na 3.55 ili 4.46 i onda je radila

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4

i evo ga Habib odmah poleteo da izbaci 4.50 CFW… samo da bude prvi nije bitno da li je to testirano kako treba

  1. OFW juce izasao zvanicno i to jos ne svuda
  2. Danas vec imamo CFW koji nije testiran vec su samo preradjeni fajlovi da bude CFW
  3. Ozbiljan rad, a?

Testiran je :slight_smile:

2.anonymous person that helped me ALOT in 4.46
3.failoverfl0w
4.naehrwert for scetool
5.to this site to post and test my CFW
6.TO ALL THE BETA TESTERS

Ima sve patcheve kao i druge konzole tako da je OK sigurno, ako stignem danas cu ga probati

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

ma kako da ne za 1 dan sve su uspeli da testiraju, njih trojica hehehehhehehehehehe

u svakom slucaju ja ga ne volim i kraj, nisam jedini btw… ne volim tako pozurene stvari, za mene je Rebug sada glavni CFW, jedini koji radi provereno, Rogero moze da prodje takodje, ali ovaj padobranac nikako

Iz njegovih postova se da zaključiti da je požurio, jer su ga pre optuživali da krade tuđ rad, a ovako je dokazao da nije ukrao , jer nema od koga da ukrade…

Pa bazirano je sve na rebug alatima nema sta da pricamo dalje. Toggle QA koji se koristni na svim fwima napravio Rebug, sta dalje da pricamo… A sad je kao sto sam rekao pozurio samo da ispadne da je prvi napravio, a sve sto je brzo to je i kuso

Sent from my HTC One X using Tapatalk 4

Koliko sam ja ukapirao toggle qa je fabricka funkcija koju je rebug prokljuvio ;).

Dobro je sto on izbacuje jer da on ne krene niko nebi izbacio CFW 4.50 kao sto je bilo prosli put sa novim fw svi se pravili blesavi dok on nije izbacio.

Optuzuju ga jer koristi patcheve od rogera, rebug itd koristi neke njihove stvari i kao zbog toga, sto nije lose iskoristis sve dobro iz njihovih fw i dobijes dobar cfw.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2