Cene svih xbox 360 arcade verzija

poz ljudi mozete li mi reci cena svih xbox 360 arcade verzija nekako me one najvise privlace izvinjavam se ako sam vec postavio ovakvu temu ali ja je nemogu pronaci ako ste je nasli dajte mi link:)

Ne proizvode ti se vise Arcade verzije Xbox-a,sad imas samo Slimove…a oni su ti oko 200-250 evra sa 4GB internom memorijskom

A da li je moguce naci negde xbox 360 arcade ja sam gledao na nekim sajtovima jos se prodaje

pa i mozes naci,potrazi ili gledaj polovno…

Potrazi na PIK.ba - Svijet Kupoprodaje ili pik.rs .
Ja sam svoj Arcade kupio u septembru prosle godine preko ebay-a, stigao je polovinom oktobra.
Kostao me 150 eura sa dostavom. Pisalo je da je bio nov, ali kao da nije u kutiji ono znas skroz zapecacen, stigao je nov, vidi se da nije paljen, jedan joystick, svi kablovi, adapter.Nisam dobio 12 month LIVE-a, nisam dobio igrica.Jedino gdje sam ja napravio gresku je to sto nisam znao da oni ravni izvodi na kablu koji idu u americke uticnice koriste struju od 110V, ja kupio na pijaci neki dodatak , nakacio na kabal, ubacio u struju, kad samo vodis iskre kod dodatka, i cujes “taaa-puk”.Ja sam se bio prepao da se nije cula konzola, ali sreca pa crkao adapter. Kupio ja novi adapter, i sve radi. U skoli su me drugovi zezali da mi nikad nece stici Xbox, ali stigao je. Ne boj se , ako nadjes prodavca koji je dobro ocijenjen, onda si siguran, cak se i carina ne placa.

a da li mogu da ugradim memoriju HDD i da ja sam teo da kupim u sloveniji xbox 360 arcade 229 evra

aman covece jer slusam ti,nemoj da kupujes to.Imas na XBR za 260e jasper od 120gb[nebi morao da uzimas hdd] imas najnoviji lt 1.9 flash i mocices sve novo da igras kao i staro uz to mocices i na live dok ovako bi morao da dokupljujes hdd[polovan,posto su novi skupi] zatim da flesujes ako mislis novije igre da igras i na kraju taj arcade nevredi toliko,mozes ga u Srbiji naci za dosta manje ako ga uopste i nadjes jer koliko mi se cini neki clan gore je napomenuo da se vise ne proizvode ti modeli.

tnx svima kupicu xbox 360 slim ovde u srbiji :smiley: