Cena xbox-a

Nisam znao gde da postavim ovo (izvinite ako je pogresan forum)

Imam xbox elite + 120gb hdd i originalan crni joypad sa punjivom baterujem ali na xbox-u ne radi HDMI port (sve ostalo radi kako treba, nika RROD) interesuje me koliko mogu da prodam xbox ???

Hvala unapred

Velika ti je mana sto neradi HDMI port…popravka toga kolko ja znam je skupa, a bez njega nema onog uzitka…
Kako se pokvario ? Da ga nisi mozda puno puta premestao xbox, vadio taj kabl i slicno ? Da znam kako da izbegnem tako nesto :wink: A mogao bi da nam kazes kad si ga kupio…

Mnogo sam ga izvlacio zato (tj nisam ja). Kupljen 2010 valjda (Jasper / Liteon 93450c na LT+ 3.0)

Ne znam mozda oko 150e , zavisi koliko je popravka !

kupis VGA kabel, i to je to. svaki LCD tv ima vga ulaz, tako da falicni HDMI port nije kraj sveta. ali 150e je jako puno. samim tim da ima nesto na sebi pokvareno. 110 mrka kapa za to. imam drugara koji je prodao svoj funkcionalni jasper elite sa joypadom za 120

Akris ja ga tako koristim ali sta ce mi onda HD tv (koj sam najvise kupio zbog 360-a) Ja bih za 100 sa jednim joyem (+ play and charge kit) i sve igre koje ima :frowning:

Ako neko znam nekog ko bih mogo da proba da ga popravi za 50 evra neki mi kaze! (mirko, studio ili neko ?)

pa vga kabel fura full hd

Kako ?? Ja kad ga pustim ono slika nije cista, kao na stari tv (BTW koristim onaj standarni kabal sa 3 cinca)

Da li si ti mozda mislio na ovaj:

Koliko mu je cena kod nas

Ma ne taj kabel covece, VGA kabel ovakav GAMX360-CA01 - K

Ma moze i ovaj, nego majke ti sta ce mi taj kabal za monitor, sta ako nemam vga port (imam)

Setio sam se moze ovaj kabal sigurno

High-definition gaming output of 720p, 1080i or 1080p

Reseno

Pa pazi, novi elite u prodavnici sa jasperom je 22.000, mislim da je bez igara, samo bundle. Tako da po tome vidi koliko mozes, ali velika je mana sto je bez hdmi-ja s obzirom da se meni ne svidja vga opcija, pogotovo zato sto mozes da se zeznes(kao ja), pa kupis kineza u virtualu i onda ti ispadne bolje cak i sa av kablom da igras.