Call of Juarez: The Cartel

Jel iko ovo probao, ja taman stavio da se skida, pa vam javim valja li ista :wink: :beer:

evo i SS-a,cekacu pc verziju jer sam tanak sa diskovima a prodavnica u kojoj uzimam je trenutno na odmoru :smiley:




Sad sam probao malo,ovo je tako loshe uradjeno oruzje kao igracke s vashara,teksture ,ma sveā€¦Trebala je izaci pre 2-3 godine,cini mi se da je prethodnik bio lepshi,no ono sam igrao na kompu.Al ajde probacu sutra josh malo,ne valja suditi po jednom nivou,mada cisto sumjnam.

sranje igro 10 minuta i smorio se.lose je igra napravljena :middlefinger:

pa realno niko i nije ocekivao da ce biti nesto spektakularnoā€¦

ProÅ”li deo je po mom miÅ”ljenju bio odličan i očekivano je bilo da će biti ovaj sličan njemu. Videću da ga nabavim ovih dana, ali sam ponovo počeo Borderlands da igram. :cool:

Prvo sam se razocarao kad sam video da ce igra biti smestena u sadasnjost, alā€™ ajde nema veze samo da bude dobro odradjena. Danas sam odigrao oko pola sata i smorila me koliko je prosecna. Stetaā€¦:frowning:

Prosli deo se desavao na zapadu,a ovaj je u sadasnjem vremenu tako da je veliki skok pa i nemoze da se ocekuje sad nesto spektakularno bez obzira sto je prosli deo bio bolji naspram ovogā€¦

Veliki skok? Pa ako ista firma sa istim engineom napravi odličnu igru trebalo bi da svi očekuju da će i njihova sledeća igra biti korektna. (Pogotovu ako pravi sledeći deo u nekom serijalu)
To kao kada bi rekao da se niÅ”ta nije očekivalo od Assasinā€™s Creed 2 jer je to ipak razmak u vremenu od skoro 300 godina, dok ti je razmak između BIB-a i Cartela nekih 150 godina.

PS: Zar nije igra neki moderni western? Milslim u fazonu Call of Juarez: Modern Western. :stuck_out_tongue:

Prvo nisam mislio na takav skok,drugo veliki pad izmedju ovog i proslog dela,drugo pogledaj malo sta ostali misle i kazu za igru.Nemogu suditi o igri koju nisam igrao,inace nije isti engine mada nisam siguranā€¦

P.S coj BIB je imao ocenu 9.0,dok coj cartel je ocenu od gejmera dobio 7.7 tako da ono nedelim samo ja to misljenjeā€¦

Jel sam ja rekao da je igra dobra? Ja sam rekao da je trebala da bude dobra u odnosu na proŔli deo sa čime se ti nisi složio.
Ja igru uopŔte nisam ni igrao i trenutno je skidam.

PS: Engine je isti samo malo nadograđen.

Smor, ocekivao sam vise od ovoga, prvo sam se smorio sto tematika vise nije Divlji Zapad sto videh odavno, ali generalno i igra mi se nije dopala, steta ._.

po trileru se vidi da je totalno razlicita od proslih COJ igara i osvrce se na neku sasvim novu tematiku, ono sto me zanima je da li iza cele igre stoji neka dobra prica zbog koje ovo vredi igrati ?

Ljudi jel neko posteno ovo odigrao? Jel vredi rezati uopste?

Ja sam igrao i meni je ok. Nije kao prethodne ali nisam zazalio zbog 120 din. za DVD.