Call of Juarez: Bound in Blood - Izasao!

Izaslo…
Prethodni deo nisam igrao ni sam ne znam zasto ali zato ovaj deluje opako.
Ne znam sta moze biti sladje od dobrih starih kaubojaca i jos boljih indijanaca.:smiley:

Published by: Ubisoft
Developed by: Techland (Poland)
Release Date: June 30, 2009(28.jun.2009 :D)
Genre: First-Person Shooter

Znam, upravo ga skidam xD Izgleda kao super igra a i misim radio ga je Ubisoft tako da najmanje sto ocekujem je dosta akcije.

EDIT: Prethodni deo je bio krs. Malo se igra sa neba kao rts, malo pucas, jases konja tako sto klickces gde hoces da ide, itd. Dosta je lose bio uradjen i bilo je puno baggova kad pucas. Gadjas coveka u glavu vise puta i on te ubije :smiley:

Auuuu FaTaL, fatalno:) si pomesao igru sa nekom drugom, pogledaj na youtubu, prvi deo je bio vrhunski, a ne sumnjam da ce i ovaj biti, pogledajte gameplay, stvarno igra obecava…

Mislim da Fatal spominje Desperados…

Ah upravu si :o Pomesao sam, sry :smiley: Znam da sam igrao obe igre i da su izasle pribizno isto tako da… xD

Opa, hvala na heads-upu! :slight_smile:
Nije se jos pojavio na ludibriji, gde li ti gledas…?

Prvi deo sam slabo igrao, tad jos nisam imao xbox, a pc mi je takodje bio slab, nazalost… a kad sam nabavio xbox, onda mi je Juarez bio zadnja rupa na svirali… :smiley:

Serach na http://www.warez-bb.org radi kao sat.:smiley:

Removed By Administrator For Foul Language.

xD

na momente zanimljiva igra, uglavnom, nešto tu debelo ne štima. Ne mogu da pokažem prstom na šta, ali nešto mi je jako off. Imam utisak da vodim kartonskog lika koji ni sa auto aimingom ne može uraditi puno. možda da se vratim na damnation :rolleyes:

Kakva cudna igra.U pocetku sam bio totalno razocaran sto kaze Kyot Arno vodjenjem kartonskog lika i prva 2-3 chaptera su me bas udavila.E onda je dosao prvi dvoboj i igra postaje sve zanimljivija.Napucavanje postaje dinamicnije,vise nisam glupi vojnik nego kauboj , okruzenje postaje lepse ,prica zanimljivija … Inace tek sam na oko pola igre.
Grafika je dobra,bas je fino docaran taj divilji zapad ali nemoj neko da pomisli da je za padanje na zadnjicu.

Nije losa igra. Prica je dobro uradjena i sve to ali mislim 4 sata je malo prekratko za igru :rolleyes: Duze treba da predjes Maria…:smiley:

Presao sam je :slight_smile: zanimljiva igrica, jedino sto je prekratka.
Uvek sam bio skeptican da se pucacine mogu igrati na kontroleru, ali zahvaljujuci GOW2 i Call of Juarez, misljenje mi je promenjeno :slight_smile:

Ma da…
Pa sigurno je hiljade i hiljade ljudi sedelo i cepalo glavu kako najbolje igrati pucacine na konzoli, tako da iz svega toga proizilazi dobar osecaj i udobnost igranja pucacina na joypad-u…

Upravo zavrsih igru.U principu zadovoljan sam jer da nisam sigurno je ne bih odigrao do kraja.Prica u igri je stvarno odlicna,odavno nisam igrao neki shooter sa ovako dobrom pricom.Trebalo mi je 8 h i 37 m za celu igru,sto je za mene vise nego dovoljno za naslov ovakog tipa.U igri ima bukvalno svih mogucih kaubojskih fora samo je stvar sto mislim da je sve to moglo da se uradi za nijansu kvalitetnije.Napucavanje je solidno no ima manu,konkretno ne svidja mi se kolicina auto aim-a u istom.Igri stvarno fali fizike sto se pogotovu vidi kada jases konja.Osecaj dok jases konja je bukvalno identican osecaju kad igras neku trkacku igru i stavis pogled ispred kabine.E sad ako je auto = konj onda nesto tu zeza.No vremenom se covek navikne i to prestane da mu smeta.

E vidite ovaj review je odlican a zasto,pa zato sto ima dosta komentara a ja igricu nisam hteo da probam i zahvaljujuci vasim komentarima,naterali ste me sada i da je i ja probam :smiley:
Bravo komentatori! :wink:

Prvi dojam na igru bio je super, iako nisam igrao ni 5 minuta na PC-u kod peijatelja :smiley:

Igra je previse monotona. Jos kada ja uzmem ona “dva pistolja” ili “dinamit i pistolj” smorim se.

Interesantnije su mi one sporedne misije nego glavne.

Previse sam se nagledao bagova. Stalno kada se sakrijes uz zid ili kutiju pistolj ili puska ti ulaze unutar zida ili kutije.

Mislim da je ovo i Prince Of Persia 4 najgora UBISOFT-ova igra ikada.

Mozda se neko POP 4 svidja, ali da na pocetku i posle nadjes 5 ratnika s’ kojima se boris.

“Jadno”

Ali ovo nije tema da komentarisem o Pop 4.:smiley:

E jb…sada sam opet na razmisljanju :confused:
Ali dobro je cuti svaku stranu

Obavezno probaj! Fantasticna grafika, gameplay se poboljsava kako igra odmice i uskocis u kaubojske cizme iz juznjackih, prica i harizmaticni likovi… Nije triple-A klasa, ali je najbolja B igra u poslednjih nekoliko godina + ako volis vestern onda ces biti u raju jer ovakvih igara ima jako malo. Gun i prvi Juarez su samo bleda senka. Ako bi jos malo “podgrejao” dozivljaj gledanjem vestern klasika pred igru… Savrseno. S obzirom na mehaniku igre izuzetno je cudno da nema coop.

2010 bi trebalo daizadje Red Dead Redemption, jedva cekam.

Okey onda,ubedio si me definitivno,idemo na jahanje :smiley:
Thx