Call of Duty: Modern Warfare Remastered file size revealed

Upravo stavio da se skida :yum: , stigla lepotica tatina i meni jedan dan ranije, tacnije 7h :smiley: . Da ne mislite da igra ima samo 10.611 GB kako je prikazano pod Download Status, ne to je “Data to start applicatiom” 10.611GB .

Inace igra ima 39.92GB kako je prikazano :point_down: :

Kako je ovo dobro igrati na PS4 kontroleru(prava rec - remaster :slight_smile: ), milina. Svaki reload i namestanje na nisan se cuje kroz kontrolerov zvucnik - zveckanje puske, neopisivo. Tacnije nesto slicno kao kod InFamous-a sa onim sprejem, kada se cula ona loptica od spreja, kroz zvucnik, kada ste muckali sprej(tresli kontroler). Stalno reload-ujem pusku…igram se malo :smiley: .

2 Likes

Ne bih da zvuÄŤim hejterski, ali to sa zvukom repetiranja kroz zvuÄŤnik na kontroleru je Nintendo provalio pre deset godina sa wiijem.
Pitanje, jel se ovaj remaster dobija uz svaku verziju Infinite Warfera ili samo uz ove nabudĹľene delux verzije?

Ma znam druze to za Nintendo, da su to oni prvi izmislili :slight_smile: , a i imao sam Wii davno . Mozda me nisi razumeo na sta sam mislio. Evo recimo GTA V kada ti zvoni mobitel i kada pricas preko njega se cuje zvuk iz kontrolera. Na svakoj drugoj igri se koristi zvucnik kontrolera…to je standardno na PS4 igrama, nije ovo meni da ja to prvi puta cujem.
Nego na ovoj igri, za razliku od drugih igara, to sa oruzjem je bas odlicno odradjeno, zvuci posebno, posto jos niti jedan fps nije to tako dobro uradio kao sada COD 4. Bas imas puno veci osecaj (stvarniji) da drzis i pomices pusku, pistolj…u ruci, kada se cuje ono zveckanje, na to sam mislio kada sam isao to pisati :slight_smile: .
Isto kao i na Infamous-u, ono sa sprejem sto su uradilii, ne znam da li znas, ko je igrao zna sigurno o cemu pricam,

COD 4 remaster se ne dobija za djabe , ti ako nece ne trebas njega kupiti.

Infinite Warfere ti je posebno igra sama za sebe, i ona kosta normalno kao i svaka igra 60$.

A ako hoces kupiti COD 4, mozes ga kupiti ali samo zajedno u paketu sa Infinite Warfere-om, oba dvije igre ti kostaju 80$.

A Deluxe edicija, to sam bas ja uzeo, znaci Infiniti Warfare, COD 4 + Season pass izadje te 100$.

EDIT:
Citam bas na vecini foruma, svima je previse dati pare za oba dvije igre, pa cekaju da izadje(ako izadje) COD 4 posebno za kupiti. Ali da sam ja na njihovom mestu, ne bi cekao niti dana…posto je COD 4 stvarno legendarna igra. A kamoli jos remaster igretine koja je izasla davne 2007. godine :slight_smile: . Meni osobno do sada graficki a i opcenito najlepsi remaster koji je izasao do sada :slight_smile: .

1 Like

Modern Warfare je igra kojom me je Xbox 360 kupio za sva vremena. U to vreme mid range PC je mogao samo da sanja o takvoj grafici. Barem moj PC. :smiley:

Ipak remaster bih probao radije na PC-u.

Čekam da bude standalone pa ću verovatno uzeti za pc, samo me zanima koliko će bolje izgledati u odnosu na originalni MW na pc-u, pošto igra još uvek izgleda sasvim dobro.

Uvek mi je zanimljivo sto rade xbox306-PS4 poredjenje umesto PS3-PS4…

1 Like

Jer je Ps3 uvijek imao osakaćene multiplatform igre. U 97% slučajeva. Bog me ubio ako znam i za jednu igru koja je radila iznad 24-27fps…

Stojim i dalje iza ovog. Ma samo cim pokrenete igru vec sve ce vam biti jasno…

Mislim da ovo, kao i Halo Kolekcija na XO-u, ulazi više u Remake već remaster. Potrudili su se, nema šta…