Call of Duty: Ghosts - Reveal Trailer

https://youtu.be/4VcR5_LYaVo

Igra ce raditi u 60FPS-a,ali pri kojoj rezoluciji nadam se da pri 1080P.
BTW Igra izgleda jako dobro s graficke strana iako oni kazu da je veci fokus na Gameplay

Gameplay video, tj gnjuranje

Mogli su nam malo dati pravog gameplay-a a ne ovo s… pod vodom ali nema veze pokazali su odlicnu grafiku a uostalom sta moze poci po zlu kad je u pitanju COD i kad ga pravi infinity ward. :slight_smile:

Rano je za to… Sutra uvece ce pokazati I cod I bf4… Strpljenje… :smiley:

ovo me podseca na onu misiju iz Mw3…pocelo je da im ponestaje ideja

Mmm, moj omiljeni tip misije, ja i jedan saborac, po mogucstvu stealth :slight_smile:

Kao one 2 misije u MW1 u pripyat-u “All gliched up” i “One shot one kill”

Ma dajte pogledajte na sluzbenoj stranici callofduty.com .igra izgleda briljantno i stvarno su je napravili odlicno po pitanju grafike i price,a opet su uspjeli postaviti granicu u gameplay i interakciji s suborcima,a pri tome mislim na bad ass Riley-a.Jeva cekam sutrasnji ms i nastavak coda,a nadam se da cemo vidjeti i BF4.IW radi odlican posao s ovim CoD:GHOSTS

I ja jedva cekam sutra da vidim cod i bf

Biće vrh i to je ono što će da vidimo maksimalno na novoj generaciji konzola a sledeći nastavci u narednih 5 -6 godina biće reciklaža ove igre .
Kao FIFA i PES !

Ah nikad se ne zna,a iduce godine tu nam je Trejark s novom CoD igrom koje definitivno nece biti slicna Ghostsu.Kao sto i danas imamo dva potpuno drukcija CoD-a:BO i MW

Moje mišljenje da je razlika između ta dva pravca CoD-a čisto kozmetičke prirode a suština je ista i da će tako biti ubuduće !
Vreme će pokazati .
A da će se prodavati ko ludo oće svaki deo jer prosto niko drugi nije podigo standard kvaliteta i napravio neki bolji mp FPS .

U ovoj drugoj recenici si potpuno u pravu sam da nema toliko balavaca bilo bi super,a primjecujem da u BO I,II nema toliko klinaca vec je puno bolje

Nista posebno…

A kada je poslednji put cod bio “nesto posebno”? Davno, svi su i prestali nesto specijalno da ocekuju

Sent from my GT-S6500 using Tapatalk 2

Nemojte odmah da hate-ate stvarno bespotrebno ako zelite to raditi otvorite si drugu temu,a ne da mi ostali moramo gledati stranice i stranice CoD vs BF(MoH ili nesto slicno) preucavanja
A ako se nekom ne svidja ova grafika pa ja neyy sta taj zeli u ovom stupnju razvoja pa igra izgleda super koliko samo detalja sadrzi svaki metar u igri od trava,kamenja,rusevina…pa sve do brojnih shadowa i lightninga,a gameplay i prica se vidi da ce biti odlicni.Gameplay tipicno CoD,a prica od oskarovca

Ja prvi, hejtam COD na sve strane a više ga igram od Battlefield-a :confused:

Tako da… Biram oboje…

Sent From My Xperia ion, Using Tapatalk 2

Realno ocekivao sam bolju grafiku sa obzirom koliko su para namlatili do sada ali dobro nije lose.Mene zanima kako ti znas da je prica dobra, prosto mi je neverovatno da u ovoj fazi to neko zna osim developera naravno.

Tu je i cuveni kucko :smiley: