Call of Duty : Black Ops2 The future is black

Moram reci da nisam ocekivao nista specijalno od strane CoDa posle MW3… ali odusevljen sam izgledom Multiplayera u BO2

https://youtu.be/Dre21lBu2zU

Dodajes na ‘add video’, ne ‘add link’, onda dobijes i video da se odmah vidi :wink:

Cek cek jel ja to vidim malo bolju i drugaciju grafiku ili me oci varaju :D.

Jao plače mi se… Ovo mi liči na neku lošu mešavinu Halo + Borderlands, puške nemaju recoil… ovo se skroz zaobilazi, osim ako ne padne cena na 5, eventualno 10 evra pa da se uzme tek reda radi, ali da dam 50-60 na ovo, nema šanse.

Ajde sad da malo trolujem, ali iskreno mislim da je Black Ops 2 smjesten u buducnosti samo zbog MP. Vjerovatno su imali gomilu ideja za MP, ali nisu imali nacin da inkorporiraju.
I da, i meni se cini da je bolja grafika

Ma ovo je Photoshop

Znaci bruka igra je vrh ako treba i 100e cu izdvojiti :slight_smile:

Shut up and take my money !

Igra izleda super al krajnji ishod videcemo kad igra izadje;)

+1 Tuga…

Bolja grafika na stranu, opet ce biti brzi arkadni shooter i naravno nece biti recoil, ne zele da idu u pravcu vece realisticnosti gde bi im konkurencija bili BF4 i CS GO. Ljudi ce verovatno da se zalepe ko muve za ovo samo zbog futurustickog okruzenja, kao da COD i do sada nije imao dovoljno igraca… Mislim da ce BO2 razbiti sve rekorde.

igra je vrh jedva cekam da izadje.Bice sigurno gomila igraca razbice sve rekorde.
Pogledajte ovaj sajt USA Pre-Order Chart - VGChartz Znaci za xbox 360 BO2 u americi ima 489,590 pre-ordera i na drugom je mestu posle halo 4 dok za ps3 je BO2 na prvom mestu sa 294,042 pre-ordera.S obzirom kolko se iz nedelje u nedelju sve vise porucuje BO2 verovatno ce biti na prvom mestu i kod xbox-a :slight_smile:

Gledaj, to što najviše ljudi pre-orderuje neku igru ne znači da je ta igra najbolja.

Nekako imam osjećaj kao da je crysis2 u nekim momentima i što više ne prikažu nuketown 2025 jedino zbog čega se čeka bo2

@ wahad

sto se tice mene i tebe i ove teme :

Nisam ni rekao da to znaci da je najbolja.Ali ipak je to veliki uspeh COD-a jer COD izlazi svake godine i opet je jedna od najtiraznijih igara.