Call of duty Black Ops IIII

Zombiji su jedino što za sada vredi…

Did I ever tell you what the definition of insanity is? Insanity is doing the exact… same fucking thing… over and over again, expecting… shit to change.

Znaci bukvalno ovo. Jedina promena u celom serijalu je to sto ce igra biti na Battle.net-u. Ne znam zasto sam potrosio 10 minuta gledajuci trailer-e. Takodje osecam da ako prodaja ne bude bila zadovoljavajuca od jednom ce da osvane i SP DLC za sitnih 40$.

Na sta ljudi bacaju pare to je strasno. Bukvalno ne nudi nista novo u odnosu na SVE predhodne delove.

EDIT: Battle Royale

  • 1,500 times bigger than Nuketown

Sva sreca Nuketown mapa je bas za bilo koje poredjenje posto je bas onako kvalitetna mapa i po velicini i sadrzaju.

1 Like

Cekaj bre, ovo bre neki gladijatori u starom egiptu ili rimu, sa macevima i sekirama, protiv zombija, kako nema promena? :slight_smile: Ovo je prvi black ops :smiley:

image

3 Likes

Samo posmatram dislike bar na yt. :smiley: Njima je najbolje da zombie mod prodaju kao odvojenu igru. :smiley: Prosli zombie mod je bio super.

Dobro pa su bar shvatili da su im kampanje do sada bile stanje, pa je sada neće ni biti :smiley:

Nisam igrao, pa ne znam čemu oduševljenje, ali dosta ljudi je oduševljena…

Da li je neko igrao betu? Vidim da ljudi masovno pljuju igru…

Odigrao jednu partiju i izasao. Isto kao i uvek…

Nisam nesto bio uzbudjen za igru. Ali ovaj BR izgleda baaaas dobro, ima ogroman potencijal!

Dota 2, igra koju kad god vidim zelim da zaplacem. :sob:

Day one za mene, Battle Royal ubija bar po meni. Jednostavan, brz, zanimljiv :ok_hand::ok_hand::ok_hand:

Edit: Kako da dodjem do open bete?

1 Like

Pre-order I onda cancel čim dobiješ kod preko Amazona ili ako si na Xbox-u, onda isto čim prođe beta…

Ja igram na PS4?

Onda kupiš igru jer je to $ony :joy: Ili pre-order preko Amazona i čim stigne kod cancel

1 Like

Za Xbox je beta tek u četvrtak ako se ja dobro sećam…

Da nije mozda zato sto je private beta? Ako imas preorder znaci li da imas pristup?

Da…

1 Like