Brzina interneta i ping test

evo moje :rolleyes:

Ja isto mislim da je najbolje sacekatiā€¦
Ja placam 2200din 4Mb/s, i dobijam finu uslugu za to. S tim sto cu verovatno preci na Ikom kablovski netā€¦ Za iste pare dobijam i DTV i HBO paketā€¦

edit:
Ja se secam da je pre bio raskid ugovora kod Telekoma 7000dinā€¦ Ne znam koliko je sad,ali to je bre bilo preskupo! Znam da je ortak uzeo ono kao za 1din 3 meseca jer je bio odlican i onda hteo da raskine i oladili ga za 7kā€¦

Koliko znam, to je kada raskineÅ” pre isteka ugovora. A ugovori traju 1 ili 2 godinu, on je verovatno odmaā€™ posle 3 meseca hteo da raskine?

pa da zato je i platio penal u toj visini svote novca za prevremeni raskid ugovora.

Da,moguceā€¦ Ali treba se raspitati u svakom slucajuā€¦

Ja placam 4mb 1390din mesecno SBB net imam:P
mislim da je cena super za ovu brzinu

Da,ma to je odlicna cena,nema tu rasprave,to je uz onaj ugovor od 2 godine,ako se ne varam?
Svakako SBB trenutno ima najbolju ponudu za internetā€¦ A,zanima me,ima li korisnika Ikom interneta?

ma potpisao sam ugovor na 1god i super je:p
za Ikom ne znamā€¦uzmi SBB ako mozes super je netā€¦

samo ubise se od radova na mrezi ovih dana, radi pa ne radi sbb.

Blago vama sa tim brzinama :/:

Jedno vreme sam imao 4mBit, sada imam 1.5 i uopŔte se ne žalim. :slight_smile: Iskreno, viŔe mi ni ne treba. (iako, od viŔka glava ne boli) Pustim poslepodne sa privatnog trackera (stalno maksimalna brzina downloada), i skine mi kasno uveče/ujutru.

nzm meni radi bez problema

Meni je 5 mbita ali slabo kad je bas u fullu, i za ovo sam morao da restartujem ruter, i odma se popelo na 4.70 :). A i ping mi je visok zbog IP TV-a.

a cepam wow,msn i Operu :smiley:

Telekom Adsl 1Mbit\128Kb ;);):wink:

](http://www.speedtest.net)[/IMG]

pojma nemam dali je to dobro ili nije,jedino Ŕto znam kad igram counter strike na serveru koji je udaljen 1000km imam ping 40:emoticon-0100-smile:emoticon-0100-smile:emoticon-0100-smile



Plus buraz nakacen na mene :stuck_out_tongue:

Zer(O) koliko plaćaÅ” net mesečno ?

1400 din mesecno , to je neka nova promocija kod LELEKOMA iptv & 4mb
4 mb po ceni klik 1 tj 1400 din
Iptv 1 din godinu dana posle 600

Imam 4 MB ali beocity i speed test pokazuju 5 xD