Brzina interneta i ping test

Meni je losiji od vasih ali sve radi kako treba :slight_smile:

I jos kad bi i u praksi ovakav bio, sve bi bilo kako treba :eek:

E pa vidis meni je 30 ping ovde, ali mi je u praksi 10-15 :slight_smile:

evo moj :slight_smile:

nije lose

@ninja
Ti to nesto pojacavao net?:slight_smile:

Koliko placas,posto imas bolji nego ja,a verovatno isti paketā€¦
edit:

Ovo je kad se povezem na Madjarski serverā€¦ Tugaā€¦:(-o

Kornjača ga sa brzinom pokosio!

na Orion Telekomu ( neobee.net) neka akcija 2x brzina za stare članove. Traje Ŕest meseci i koŔta 2150 din sa PDV-om

Ja mozda ima nick KornjacaNS ali mi je zato net na steroidima narednih deset dana.

p.s. za sve one koji su videli pocetnu poruku koju sam poceo da pisem, pa glupi komp mi se zapucao pa sam morao da ga resetujem.

evo kako to izgleda na delu kada skida sa torrenata.

Khm. Samo da kažem da ne predlažem nikakvo povezivanje sa Orionom, jer su žeŔći prevaranti. Znam par ljudi koji su se kod njih zaposlili pre par meseci, joÅ” im niÅ”ta nije isplaćeno (verovatno i neće), i znam par njih koji su kod njih probali net, i žalili se da im ne ide punom brzinom skoro nikad. Kao Å”to jedan moj drugar reče, ā€˜ā€˜spoj svih prevaranataā€™ā€™.

Takođe imam 16 mb paket, a evo i kako to kod mene izgleda kada skida sa torrenta.

Khm, 16mBit paket? Malo je to. (uzima lekove) Koliko plaćaÅ”?

ja sam kod telekoma i placam 16mb 5500 din.

Ja sam ā€œnaā€ Neobee netu već dve godineā€¦ Generalno nisu loÅ”iā€¦mada verovatno može i bolje. Oni su se onomad fuzionisali sa Sezam-om, i joÅ” nekim provajderima i oformili Orion Telekom. Hteo sam ja neki dan da ugasim ugovor sa njima i pređem na Telekom Srbija, međutim, ubedila me neka cica sa finim glasom da im pružim joÅ” jednu Å”ansuā€¦te biće neke akcije i bla bla trućā€¦pa ja rekā€™o, ajd da ostanem joÅ” maloā€¦ Videćemo kako će se pokazati u narednih mesec-dva, pa ako ne bude boljitka naći ću već neku alternativu. Ova Telekom-ova akcija 4MB + IPTV po ceni od 1450 din zvuči primamljivoā€¦

samo se nebih ni ja zaletao na tu akciju od telekoma, pa telekom je zvanicno i na tenderu i prodaju 51% svojih akcija. tako da je mislim sada pametnije sacekati pa videti sta ce biti do kraja ili ako se proda do nove godine sacekati pocetak sledece godine pa videti onda njihove ponude.

jer ninja to sto ti hoces je ugovor na dve godine. prva godina ti je iptv po 1 dinar dok sledeca godina je po vazecoj ceni koja tada bude u tom trenutku dok adsl placas svo vreme u ugovoru od 1400 i neki dinar za 4 mb.

nije losa ponuda ali kao sto rekoh ja bih ipak sacekao, mada iskreno ja moram da cekam jer sam kod njih jos pod ugovorom do decembra meseca pa hteo nehteo moram da cekam.