Brutal Legend izlazi za PC

Svi oni koji nisu igrali igru, imaju sansu da tu gresku isprave 26. februara:
Brutal Legend coming to PC on February 26 - Video Game News, Videos and File Downloads for PC and Console Games at Shacknews.com

moooozda i probam samo zbog Jack-a i samo zato sto mi na konzoli bile cudne kontrole…

Mnogo dobra igra,ali ovo je totalno bezveze igrati na misu i tastaturi.

a shtooo?

Pa to ti je kao da igras Darksiders ili neku igru u tom fazonu na misu i tastaturi…meni su takve igre bukvalno ne igrive na taj nacin bas su radjene za kontroler i prilicno sam siguran da kada ovo izadje bice obican port xbox verzije verovatno ce cak i ostaviti komande sa xbox kontrolera kao sto to obicno i urade sa ovakvim igrama.

to da, sigurno nece trositi novac na nesto sto bi igru ucinilo boljom… ali cini mi se da ima dosta strateskog dela u kasnijem toku igre, tu sam negde prestao da ga igram, mozda ce to biti bolje sa misem…

Slazem se sa Davidom, ovakve igre jednostavno mi bolje leze na konzolama. Daj Boze da naprave neki dobar port, pa da i PC igraci uzivaju jer je igra stvarno brutalna. :wink:

@rockerpublic

Sto se tice strategijskog dela igre, mislim da je on bio u trecem licu, nije bio u klasicnom RTS stilu, tako da ne vidim kako bi mogli mis i tastatura da pomognu.

jeste TP ali svejedno imas ono odaberi ekipu, salji tamo, komanda ova, komanda ona… kazem stvarno se slabo secam bilo to odavno :slight_smile: ako bude bezveze ustekas gamepad na PC i voila :slight_smile: