Brothers in Arms: Furious 4

Datum izlaska : 2012
Platforme : PC,Xbox 360 i PS3
Zanr : FPS
Izdavacka kuca : Ubisoft
Razvojni tim : Gearbox Software

Trailer sa E3 :

https://youtu.be/FA_gXXU21jQ

Ispod je link ka HD Traileru :
Brothers In Arms: Furious 4 Video Game, E3 2011: Debut Trailer (Stream) HD | Video Clip | Game Trailers & Videos | GameTrailers.com

XAXA kakav zaokret u serialu…evo nama nove Fantastic 4…verovatno sa Kinect podrskom :slight_smile:

@KYO

Da potpuno si upravu,potpuni preokret,ali dobro mozda je bas to trebalo serijalu…
Sto se tice Kinecta meni je bitno da mogu da igram na Joysticku,to da li ce imati podrska je sasvim Ok,jer ima ljudi koji obozavaju Kinect…
Nadam se da igra nece da bude FAIL.

Za Fail cemo videti…bas me zanima kako ce izgledati taj prelaz sa fps tim-base strategy game malo ozbiljnijeg …u fantasticnu cetvorku verovatno neozbiljnog karaktera…no videcemo…ne mora nista da znaci…

Haha, izgleda sa su ovi iz Gearboxa gledali ‘Inglorious Basterds’ pre nego sto su krenuli da rade na igri :smiley:

Screenshots:











Ovo će, bar po meni, da uništi serijal. Jednostavno su mogli da nastave priču o Bakeru i njegovoj bandi, a ne ovo …

Serijal je vec prilicno unisten tako da pozdravljam pokusaj trazenja novog identiteta. Meni se svidjaju te igre u kojima likovi imaju prsoneliti i bekgraund i nisu samo nalepljena lica (ili genericki borbeni oklop kao Chief). Bad Company, Jericho… Ne vidim zasto to i ovde ne bi uspelo.