Broken games 2021 top 10

Vaši favoriti

Neprikosnoveni Cyberpunk.

2 Likes

Večni no1

2 Likes

Pa po ovome ispada da su sve “broken” i da maltene nista ne valja ? :slight_smile:

Gejmeri su najrazmaženija društvena grupa u svemiru. I najviše izvoljevaju.

Recimo, kad je najavljen Halo Infinity, i pušten onaj prvi snimak, bio je žestoko napljuvan. Ja u tom snimku ništa posebno nisam primetio. Halo k’o Halo. Skinuo igru day one, odvalio se od igre, i neku razliku u odnosu na tu prvu prezentaciju nisam primetio. Odnosno, nisam primetio šta je to bilo toliko loše, a sad je kao toliko bolje.

Cyberpunk sam preorderovao. Neke game breaking gličeve nisam imao. Radi igra sasvim ok.

Svi ti komentari, liste, tekstovi, blogovi i ostalo djubre služe samo da se ljudi navuku, pa da se onda svi zajendo lože kako je neka igra treš. Ono, osećaju se moćno.

Beati pauperes spiritu…

3 Likes

Uzivao sam u Ciberpunk. Steta sto nije bolji ali ok.

1 Like

Svaka reč na mestu (osim Infinity :grin:).

Ali ako ima onih skroz negativnih, to si na drugom kraju spektruma i tebi uvek sve radi. :grin:

2 Likes

Slažem se sa Halo, osim što je gameplay isti kao i prvo prikazivanje, grafika je bolja, nema pop-in objekata, svetlo je daleko bolje (što okoline, što modela, refleksije i self-shadowing) kao i teksture.

1 Like

Ništa ja od toga primetio nisam, na onom snimku. Iskreno nisam ni nešto posebno zagledao.

1 Like

Na vrh moje liste ide Back 4 Blood, nisno uspeli sinoc ni da pocnemo, likovi su zamrznuti kada se joinuju na sesiju. Za multiplejer coop igru ovo je definicija za “broken”.