Borderlands najava sa HCL.hr

https://youtu.be/4UxEWHeT_4c

svaka cast na ovome,samo se vidi koliko su ispred nas u gaming svetu,kad su mogli od PS vite na launch day review da daju svaka cast dok ovi nasi balavnderi izbacuju neke wow casopise i kasne i po 2 meseca sa vestima…

Pa mogli bi i mi da radimo takve najave, ali realno, vecina ce da gleda na ign-u ili nekom drugom izvoru, jer oni imaju vise iskustva i mogu mnogo brze da urade video za neku vest

pa ako tako razmisljas onda sta ce nama sf,svet komp. kada svi citaju gameinformer,pc gamer,oxm,ngamer,xbox world etc. ?Drugo ne vidim razlog zasto ne bi radili video recenzije bi to bio samo dodatni + i nesto sto je vec u svetu normala a sto se tice ign-a veruj mi da ga ne prati svako ;).Ja sam tamo pogledao par review-a i nisam posle toga ni morao da je igram jer je na svakih 5-10 sec neki spoiler tako da ono…

a i ign nekada uradi veoma lose recenzije, ispljuje neke boje igre. tako da je bolje cuti vise misljenja.

Naveo sam kao primer ign, jer nisam mogao u momentu da se setim nekog drugog, a za video recenzije, hocu da kazem, kod nas mahom prodaju casopise, ako bi poceli da rade recenzije, izgubili bi dosta citalaca, na to sam mislio, jer sto bi platio da citas nesto, sto mozes da vidis za dzabe? :slight_smile:

kod nas se ti casopisi i ne kupuju u velikom broju kao pre jer pristup internetu danas bukvalno ima skoro svako i nema neke potrebe za tim :slight_smile:

tacno tako,odes na vec spomenuti ign,gt,cak i yt i gledas sta te zanima i zasto da dajes dzaba pare kad saznas pre svakog 15. u mesecu?:slight_smile:

Priča o snimanju video recenzija i ostalih stvari nije ni malo naivna. Recenzije su svima dostupne, a vidim niko da se lati posla. :wink: