Borderlands 2 Update/Patch

Kao sto naslov kaze. Igram sa Kumom Borderlands 2 preko sistem linka obe konzole imaju VPC/RGH/JTAG (VPC = studio vpc :bow)

Moja je slim i imam wifi net i mislim da mogu da updejtujem igru nisam probavao jbg da ne shebem verziju pa posle sipak od igranja ali kum ima FAT model i nije u mogucnosti da nakaci konzolu na net. A ja se ubi trazeci da nadjem taj update online da skinem na flesh i da instaliram na obe konzole ali avaj nista od toga,nalazim da ima samo na live da se skine.

Pitanje : Jel mogu ja da skinem taj update verovatno to ode u onaj folder content ili games,nadjem ga kopiram na usb i prebacim kod njega? Jel to moguce i jel neko izveo tako nesto?

Ili jos bolje ako znate neki sajt gde ima da se skine taj Patch 1.2 za Borderlands to bi blio odlicno?!

Unapred hvala.

Borderlands 2 TU2 :

XBOX 360 Update Center - borderlands 2

Hvala.

E sad to je Title update. I skinuo sam to.
Ali vidim da ima i Patch 1.2 da je izasao i pise da se skida samo sa neta. i Nema offline verzije.
Nikad nisam radio patch igre na RGH Boxu. Jel se to uopste radi i kako…to odem na net i dl.Ili to ovaj Title Update odradi.

Sorry na Noob pitanjima,jbg ucim.
Hvala

Ti nemas Xbox LIVE, tako da odlaskom na internet neces nista dobiti…

odes preko FSD pa zatim Pritisnes “Y” sacekas malo nadjes title updates i izabers ih.

Ok.hvala drugari. Danas cu probati pa javljam sta sta i kako radi. pozz

Pa ja tako updateujem, ne znam sta je koji patch, ali fsd u glavnom sam odradi update… Ali kao sto si rekao to ti bas ne znaci mnogo posto tvoj kum nema tu mogucnost, ali ja sam uvek na Xbox update center nalazio sta mi je trebalo.

Evo update…na temu.

Skinem lepo taj TU2 za borderlands 2. Odem lepo sve u content prebacim i skeniram i odem u igru Title updates i lepo tamo vidim 2 update za borderlands… Divota.

Odradim to isto na drugoj konzoli i šipak nema Title update kad odem u igru. Igra na obe konzole je ista…tj skinuo sam igru i kopirao na obe konzole istu igru,isti Title Update, sve je isto podeseno (scan path stavljen na 10.na obe konzole) Odradio sam Clear data,pa obrisao TU2 i onda opet skinuo novi TU2 reko ako je stari kojim cudom koruptovan,Prebacio i nista…jednostavno kad udjes u opciju igre on ne vidi title update.

Konzola na kojoj sve radi je SLIM FSD 3.0 a Druga problematicna je FAT sa FSD 2.0 obe su RGH modovane.
Sta moze da bude problem…ja prosto nemam ideju?!

Update/ reseno
malo nosali konzolu iz kuce u kucu i preko kabla pao update najnormalnije.

Sve reseno
Moze lock