Blur

Najnovija igra Bizarre Creations-a je pred nama. U pitanju je arkadni trkacki naslov,koji ce sadrzati licencirane automobile a posedovace i neophodne dodatke ua igru ovog tipa poput nitro-a,raketa i ostalih cudesa.:smiley: Igra izlazi za XBOX360,PS3 i PC.

Developer:** Bizarre Creations**
Publisher:Activision
Distributor:** Activision Blizzard**
Platform: Microsoft Windows, Xbox 360, PlayStation 3


https://youtu.be/BMi0Zcy2HAs

Prvobitno sam hteo skinuti Split/Second, ali igrom slucaja sam zavrsio sa Blur linkovima, tako da sada to skidam. Izgleda fino, ne znam sta da ocekujem iskreno. Dosadio mi je NFS Shift kao i Forza Motorsport, tako da bilo kakva promena u gameplayu i kolicini zabave je dobrodosla. Utisci cim skinem, manje-vise sutra uvece.

E ovo se dojmi zanimljivo… A sta kazu za split screen ? Jel postoji neki Co Op ili tome nesto slicno ?

^ Postoji split-screen, offline i online igranje, ima svega. :smiley:

Download in progress :slight_smile:

Bolje prvo pogledaj koji gameplay klip. U svakom slucaju se neces razocarati, ali tek da znas sta da ocekujes. Mene najvise raduje arkadnost igre, ali i ogromna kolicina kola. :smiley:

Pogledao sam i dopalo mi se isto sto i tebi… prava arkada. Znaci drustvo… i razbijanje do besvesti :slight_smile:

dobar je Blur skroz. zabavna, luda arkada, dobri powerupovi, dovoljno ih je da bude zanimljivo, nema ih previse da bude konfuzno.
kontrole su skroz ok, akcija je zagarantovana jer i ako se isprevrcete igra ce vas sama vratiti na stazu u dobrom smeru, sve u svemu, luda i brza zabava zagarantovana, pogotovo sa drugarima u split screen-u ili na live-u.

takodje je igra za koju sam eksperimentisanjem zakljucio da je vrlo pogodna za devojke / zene, jos ako ih koji put pustite da vas pogode jednim od oruzja, namerno proklizate kroz koju krivinu i pustite ih da pobede - njihovoj sreci nema kraja. (a svi znamo koja je razlika izmedju iznervirane i dzangrizave devojke i opustene i srecne :D)

Ovu igru su napravili kreatori Project Gotham Racing i Meteropolis street Racer serijala pa prema tome ima dobar predigre.:slight_smile:

Po meni je bolji split/second ali i ja cu skinuti pa cu da vidim

Nakon mucenja sa skidanjem, napokon narezao. :smiley: Igra je fenomenalna. Izuzetno brza, u vidu arkade, morate imati odlicne reflekse da biste opstali u trci. Power-upovi koji se pokupljaju su odlicni i igru vode na skroz visi nivo, podseca na Mario Kart.

Ne znam za Split/Second, ali ovo ce me drzati duze vremena. Ono sto jos dodaje na zadovoljstvo je cinjenica da su u igri i licensirana kola. U neku ruku podseca na NFS: Shift, ali u jako maloj kolicini. Mario Kart za one koji malo vise vole realnost. :slight_smile: Svaka preporuka za download. Ionako pored S/S nema nikakva bolja trka trenutno.

pa sta je bolje igrati split second ili blur

Pa Blur ima podrsku do 4 igracha u splitscreen-u, dok split second mogu samo dvoje na 1 xbox-u da igraju…

pa koja je realnija i zabavnija

koja je realnija ??? žestoko si omašio poentu, ni jedna igra ne pokušava ni izbliza da bude relana! ovo su lude arkadne vožnje, ne forza!

Meni je bolji blur, ali sve je to stvar ukusa :slight_smile:

Ja osvojio majcu za avatara :slight_smile: HAHAHAHA… superishka !!!

kako da ja skinem blur sa xbox.iso…nije mi jasno kako da dodjem do linkova…???..odlican je ovaj blur…igro sam na komp

Ides na XBOX360 ISO - XBOX 360 GAMES, registrujes se, odes u sekciju Xbox 360 DVD Game Downloads i nadjes blur.

samo pazi da skines ili PAL il RF (region free). NTSC ti nece raditi