Bloodborne story trailer

Mislim da ovo niko nije jos uvek okacio. :slight_smile:
@daemonkiller92

https://youtu.be/z9kAbFa78kA

Evo i vecina oruzja na delu. :slight_smile: Kako je ovo krenulo, s obzirom na tezinu igre i sl, prerasce u horror. :smiley: Ja i u Dark Souls-u kad po prvi put vidim neku novu mrcinu da se zalece na mene, pobegnem pola mape u nazad da bih nasao pogodno mesto da se “obracunam” sa njim i umrem kao covek. :smiley: Mogu da zamislim ovde kad izleti neko cudo…

Evo i prvih 18 min gameplay-a, mislim da ovo niko nije postavio. :slight_smile:

samo da nebude epic kratka igra

Ma jel se to meni cini ili je i ova igra dozivela blagi lighting downgrade? Kao da je sve ispranije i sa manje senki nego u ranijim demoima… Ali da je Souls igra, jeste.

Možda jeste ispranije, ali mi ne deluje kao da ima manje senki. Šta znam, neki delovi mi deluju potpuno identično kao na reveal po pitanju senki i ostalih stvari, samo su boje možda malo ispranije.

Koliko je ova igra “zacementirana” kao PS4 ekskluziva ? Nisam bas bio u toku sa tim, ali me interesuje da li postoji ikakva mizerna sansa da ovo izadje na XO/PC. Bez flejma molim, stvarno ne znam, a zanima me

Zacementirana u toj meri, da je jedina šansa da Sony bankrotira i krene rasprodaja svih ip. U tom slučaju ima iste šanse kao i Demon’s Souls :slight_smile:

Sent from my SM-G313HN using Tapatalk

**** my life :smiley: PS4 it is. Hvala na info :smiley:

No problem. Veruj mi, know that feel :smiley:

Ja sam primetio samo da nije mrak u tom mestu iz prethodnih gameplay-a nego je neki, kao zalazak sunca ili sl. Ali senke i sve ostalo mi deluje isto. I vidim poboljsanje kod onih malih cuda sto izlaze kod onog fenjera (sto bi predstavljao bonfire) jer je ranije bilo da izlaze neki beli kaspercici i izgledalo je smesno. :smiley: Sad je ok. :slight_smile: A za duzinu cisto sumnjam da ce da bude kratka s obzirom na duzinu Souls igara. :slight_smile:

Na osnovu vidjenog, ovaj gameplay bas i ne obecava. Inace celokupan game seting me neodoljivo podseca na dobri stari Nightmare Creatures.

https://youtu.be/7p99ZqTi2B8

Co-op gameplay