Bloodborne story trailer

Mislim da ovo niko nije jos uvek okacio. :slight_smile:
@daemonkiller92

https://youtu.be/z9kAbFa78kA

Evo i vecina oruzja na delu. :slight_smile: Kako je ovo krenulo, s obzirom na tezinu igre i sl, prerasce u horror. :smiley: Ja i u Dark Souls-u kad po prvi put vidim neku novu mrcinu da se zalece na mene, pobegnem pola mape u nazad da bih nasao pogodno mesto da se “obracunam” sa njim i umrem kao covek. :smiley: Mogu da zamislim ovde kad izleti neko cudo…

Evo i prvih 18 min gameplay-a, mislim da ovo niko nije postavio. :slight_smile:

samo da nebude epic kratka igra

Ma jel se to meni cini ili je i ova igra dozivela blagi lighting downgrade? Kao da je sve ispranije i sa manje senki nego u ranijim demoima… Ali da je Souls igra, jeste.

MoĹľda jeste ispranije, ali mi ne deluje kao da ima manje senki. Ĺ ta znam, neki delovi mi deluju potpuno identiÄŤno kao na reveal po pitanju senki i ostalih stvari, samo su boje moĹľda malo ispranije.

Koliko je ova igra “zacementirana” kao PS4 ekskluziva ? Nisam bas bio u toku sa tim, ali me interesuje da li postoji ikakva mizerna sansa da ovo izadje na XO/PC. Bez flejma molim, stvarno ne znam, a zanima me

Zacementirana u toj meri, da je jedina šansa da Sony bankrotira i krene rasprodaja svih ip. U tom slučaju ima iste šanse kao i Demon’s Souls :slight_smile:

Sent from my SM-G313HN using Tapatalk

**** my life :smiley: PS4 it is. Hvala na info :smiley:

No problem. Veruj mi, know that feel :smiley:

Ja sam primetio samo da nije mrak u tom mestu iz prethodnih gameplay-a nego je neki, kao zalazak sunca ili sl. Ali senke i sve ostalo mi deluje isto. I vidim poboljsanje kod onih malih cuda sto izlaze kod onog fenjera (sto bi predstavljao bonfire) jer je ranije bilo da izlaze neki beli kaspercici i izgledalo je smesno. :smiley: Sad je ok. :slight_smile: A za duzinu cisto sumnjam da ce da bude kratka s obzirom na duzinu Souls igara. :slight_smile:

Na osnovu vidjenog, ovaj gameplay bas i ne obecava. Inace celokupan game seting me neodoljivo podseca na dobri stari Nightmare Creatures.

https://youtu.be/7p99ZqTi2B8

Co-op gameplay