Black Ops 4

https://www.google.rs/amp/www.eurogamer.net/amp/2018-02-06-sources-this-years-cod-is-call-of-duty-black-ops-4

Ove godine nam dolazi boots on the ground Black Ops. Da li ce doziveti i priblizan uspeh 1 ili 2, to cemo videti…ali sa futurizmom, robotima i glupostima su zaista preterali

Da se hoće vratiti u period bo2 bilo bi odlično

1 Like

Napokon :joy: al nek prepolove cenu :joy:

1 Like

Al ce imati Battle Royale mode.

Premestite ovo u FUN

1 Like

Ovo je teza zaj*bancija, sta uradise od onakve fransize…Stvarno sramota.

A sta se bunite? Ta treba da ubace? 5% njih koji kupe igru odigraju SP…oni to vide kao waste…ja isto tako…battle royale…niko nije rekao da je smesan za RDR2, ali zato COD BR je hilerious

1 Like

A jbg. bas je steta za COD :yum:

Kad bi Battlefield ubacio BR, to bi bio mod decenije

Sigurno bi bilo bolje nego u COD-u…(bar meni).

Ovaj smrdljivi Battle Royale je nesto najgore sto je moglo da se desi. Umesto da se utrkuju oko noviteta, dobrih prici itd itd ovi izbacise sve to. Devovi se zaletese ko muve na govno.

BR nije nista drugo nego free for all mod sa vise igraca.

Citam da i EA testira BR za Battlefield tako da se u opste nisam iznenadio.

CoD i ovako vec godinama nije nista drugo nego reskin. Imaju engine koji vuku godinama, nabacaju neke reskinovane modele i prodaju kao AAA igru za 60e/$ a ovce se zalete i pokupuju ko da je ne znam sta. Strasno.

Acti/Blizzard u poslednjih 10ak godina nista novo izbacili nisu. Sve neki dodaci i reskinovi i to je to.

Ubo si tacno sta je bila namena umesto ovih tri “tackica” :slight_smile: . Potpisujem.

Blizzard nista novo? Overwatch i Hearthstone.

Sve je to super, al Fortnite je Fortnite

1 Like

Govorimo ovde o publisheru koji je izdao remaster igre gde su retroaktivno dodali mikrotransakcije / lootbox sistem i naplacivali dlc mape skoro duplo vise nego kada je igra izasla.

I da, sada ce svaka velika budza od izdavaca da ima svoj BR mod: Read Dead 2 je potvrdjeno manje-vise, CoD BO4, Battlefield 5, Blizzard vec gleda da urade nesto povodom toga dok je Ubisoft vec pokusavao par puta sa Division-om i ne bi me iznenadilo da opet pokusaju sa jos nekom igrom ( Skull and Bones mozda? )…

Ocekivano da cemo se nacuti BR zanra ove godine na E3-u, a meni vec sve muka od Multiplayer igara. Izgleda da im nema kraja…

1 Like

Overwatch jos jedan mp u moru mp gluposti i card game.

Ja ih razumem. Cepaj na sigurno i zgrci lovu. Ali majku mu koliko su love zgrnuli i jos zgrcu na onaj jadni WoW daj ulozi u nesto novo. Neki novi projekat neki novitet.

Koliko onaj Ubi da pljuju barem rade na necemu. Novi Engine, neki novi projekti itd itd. Ima pomaka.

Acti/Blizzard su se pomakli tako sto su u WoWu dodali 17 dodataka sa malo vise poligona na objektima i sto onaj jadni IW engine muzu bez namere da ga ili skroz zamene ili toliko unaprede da moze da se takmici sa ovim novijim. I eto taj card game. Sumirano njihovih poslednjih 10 godina.

Pogledas jedan sony sta radi i kakve igre pravi umesto na njih da se malo ugledaju ondi gledaju BR modove i ostala sranja.

Ne moze WoW biti kadan nikako :smiley:

Nisam mislio da je WoW jadan u tom smislu, nego u smislu da ga muzu maksimalno koliko mogu. Dusu mu uzimaju.

Ne uzimaju mu dusu. Svaka expanzija je gomila novog contenta, novih bosseva, klasa/rasa…novi battleground, gear, mounti…a pored toga i dobra prica…ja se bukvalno ne bih bunio i na godisnjem nivou da izbsciju