Black Ops 2 multiplayer gameplay

10 min MP gameplay-a

https://youtu.be/JtWG3XHeVYA

E do đavola… ovo je meni krenulo da se sviđa.

Takodje,ovo se ne sme zaobici :smiley:

Ja jedino ne shvatam to sto ne menjaju engine vise -.-

Jaoo bruka jedva cekam da izadje igra godine po meni :slight_smile:

Evo jos dva videa sa dosta MP akcije

Zato što će im trebati puno vremena da krenu sve ispočetka i naprave poptuno novu igricu. Imam osećaj da im je samo stalo da para.

Dok god se dobro prodaje samo ce osvezavati engine sa ponekim efektom a s obzirom da COD igre obaraju rekorde prodaje svake godine recimo MW3 je za 16 dana zgrnuo milijardu dolara nece biti novog enginea do sledece generacije

Sweet mother of god…ja stvarno na znam koja vam je vise fora sa tim “igra godine” pre nego sto igra izadje,ajde bilo je malo smesno u pocetku ali vise nije.

Covjek ima svoje misljenje ako voli COD onda je njemu ovo ostvarenje snova jer je igra zbilja fenomenalna i po meni je grafika sasvim ok tj. odlicna.No hard feelings :da:

Gospodin covek koji se u pojedinim igrama pretvara u Nervoznog Coveka!W!. je igrao COD vise od vecine koja igru hvali zajedno… A onda je umalo konzola zavrsila kroz prozor … Tako da je on strucnjak na temu COD-a a pogotovo u MP-u… :lol:

Tako je…imali smo i prilicno ozbiljan klan i gubili bas,bas retko…e a onda je jedan od nas prso skroz zbog gluposti koje mu se desavaju u toj igri,forsiranja Assasin perka(noob perk) kill strikova koje mozete da dobijete cak iako nemate streek vec ako ubijete 5 puta coveka dobijete streek a sto ste umrli 100 x to nikome nista…PA ZASTO SE ONDA ZOVE STREEK dodjavola…itd o glupostima koje sam doziveo u toj igri mogu da napisem knjigu.U svakom slucaju taj saborac se toliko iznervirao da se napio kao majka i rekao da ce da proda sve sto je kupio a ima veze sa xbox-om i da ce od tih para kupiti juga.Ja sam hvala bogu na vreme prestao da to igram ali bas je malo falilo da sve ode dodjavola,od cele ekipe samo jedan covek jos igra CoD i ja mu se divim kako moze ali ni on nece jos dugo kaze mw3 ce mu biti poslednji CoD koji je igrao.

@Werta Nisi me dobro razumeo nemam ja nista protiv toga da se njemu svidja igra samo me narvira taj izraz “igra godine” pogotovu pre nego sto igra izadje ili barem demo.

ma nema frke meni je COD odlican i ja sam fenomenalan u COD u jer sam odigrao svaki uzduz i popreko istina da igra ponekad nervira ali to je zbog igraca a ne zbog nje same i to nije streak nego support paket jer ti ne vezes ubojstva zaredom.Ma znate sta zivio COD i BF dugo dugo jer budimo realni da nema coda nebi bili ni bf-a i obratno jer su si konkurentne i zbog toga su takve kakve jesu bilo bi glupo usporedjivat te dvije igre jer nisu dovoljno srodne ali ono sto pojedina igra radi radi fenomenalno i o tome se nema sta reci stoga jedan veliki :da: za obje i da bilo bi u redu da stave novi engine ali i ovako je dobro mislim cemu promjenit ono sto valja i sto se prodaje zarn ne

Gde dobro, užasno je.

Da elaboriram u par rečenica: CoD Modern Warfare je jedna od najboljih modernih shootera koji sam odigrao, i to te davne valjda 2008-9, e sada, izašli su posle toga još 34242 delova ISTOG engine-a, ISTOG MP-a, SVE ISTO, i *****o su više smorili i toliko je isto i odvratno da ne vredi ni 10€ da naplaćuju a kamo li 60€.

Igra bi bila dobra da je 2007-8-9. Ovako je nešto 100x prežvakano i dosadno i monotono i nezanimljivo i bez imalo inovacija i nešto šta bi te zadržalo.

Čist primer. Valve izbacuje CS:GO za 2 dana koji ne da ima VIDLJIVE promene od CS:S-a nego su bukvalno u nekim trenucima nebo i zemlja, i naplaćuje koliko? 10€ igru :).

That’s what I’m talking about :slight_smile:

I da se ogradim na kraju, COD je dobar za par rundi ubijanja vremena jer je fast paced igra pogotovo za one koji nemaju toooliko vremena za igranje pa im dođe nešto kao neka igra na iOS-u ili tako to, uključiš, izubijaš, izađeš.

Pa dobro ako je igra toliko lose jbt pa kak to da onda drzi 88 na metacritic cudno jbt a.Mislim dovoljno sam reko nemojte se ljutit na mene ali nemojte onda toliko blatit igru jer je ova tema za Black Ops fanove a svi ostali su ovdje barem suvisni;) I samo mi recite po cemu su to ostale FPS igre toliko originalne u odnosu na COD osim grafike koja nije bitna,hahaha
P.S Nisam ludi fan COD-a ali nisam ni hater vec prosecni gamer koji igra ono sto mu se svidja i ono u cem uziva

Ti onda definitivno ne umeš da razlikuješ izvođenje, grafiku, mehaniku, priču, gameplay bilo koje druge igre u odnosu na COD.

A metacritic je merodavan kao moja baba.

pa dobro de mi onda reciposto nemogu da se setim u kojoj igri osim u bf3 sedis na stolici i prepricavas dogadjaje ono totalni i jadni copy paste koji je odlicno odradio zna se vec tko a sto se tice gameplaya on je odlican moglo se promjenit samo recoil puske i to je to jer sve ostalo funkcionira kako treba i nema potrebe za promjenom a sto se tice meatcritica ne daje ocijene on nego svi recenzenti diljem svijeta i da ako te zanima koliko je SP i MP kavlitetan pogledaj ovo:MAXzona.com - Modern Warfare 3
MAXzona.com - Modern Warfare 3 - Multiplayer. I ja mislim da vise nema smisla da se prepucavamo jer svako ima svoj odabir i ono sto mu pase ja vise necu da komentiram ovdje sto se tice ovoga.Hvala svima na ugodnom i nadasve zabavnom razgovoru

Posle gledanja Far Cry 3 videa koje sam postavio na forumu COD je smesan…

Dzaba valve-u sto napravi ogromne promene u novom CS-u i sto kosta 10e kad COD ima 100 puta vise pre ordera i u mnogo vise primeraka ce se prodati u odnosu na CS.kod ps3 bo2 je na prvom mestu od svih igrica po broju pre-ordera a kod xbox je na drugom posle halo 4 razlika je samo 2k tako da ce uskoro bo2 biti prvi i kod xbox.I to su samo pre-orderi a tek kad krene da se prodaje…