Bez starih naslova na next gen konzolama?

Znaci kod mene u Bosni ce biti oko 900km :slight_smile:

Ali dobro, tu je uvek XBR Shop, siguran sam da ce biti novih konzola u ponudi.

Ne vidim zasto ne bi bilo. Mozda cena u stvari bude jos i niza. Oko 300e u Japanu. U UK su tradicionalno nesto vise cene. Naravno nas zanima samo koliko ce biti u Madjarskoj i EU. Ali po ovakvim cenama uopste se ne isplati kupovati bilo gde drugo sem u shopu jer dobijes i garanciju od shopa i nizu cenu od nabavne kada bi se uracunalo gorivo i ostalo. Tako da dok je nama shopa, nema zime. Ali videcemo, u svakom slucaju nije mi bas jasno o kakvom “dranju” svi pricate. Pa necete valjda da kupite u Komtrejdu gde ce kostati 700e, svasta.

Vidim ja da će se kupiti konzola koja se prva Hackuje :)))
Razlog zbog kojeg je vecina ljudi izabrala xbox360 upravo taj da je prvi bio hakovan.Ko zna mozda je to i bio plan da tako pokidaju Sony (sto su i uspeli)
:wink:

neću sigurno kupovati ove a možda ni sledeće godine novu kutiju ili ps iz razloga što ni od ove konzole nisam odigrao sve što me zanima…ni sa xbox360-kom koju sad imam nisam jurio što se tiče kupovine,kupljena je krajem 2008.i smatram da nisam ništa propustio, a do tad se igrao ps2,koju i dan danas vrlo rado igram…

Sto se tice kompatibilnosti starijih naslova,kao sto je vec receno,ako bude dobro je,ako ne nikom nista.Posto sam pre pola godine nabavio X360 a nameravam da uzmem i PS3 Slim cim bude mogao da se hakuje,imam da igram igre do mile volje.Verovatno cu i ja nabaviti obe konzole ali naravno kada se budu mogle igrati kopije.

Pa uvek u Srbiji deru. XBR shop je anomalija. Seti se kakve smo mi cene placali tamo negde 2005. – osecas se ko budala, a nemas izbora. Uvek je bilo tako. Mozda se sad vremena menjaju, zivi bili pa videli. Svakako imamo vise opcija nego pre 7 godina.

Naravno mnogo je bolje nego pre 7 godina. Klasicne prodavnice (knez mihajlova, usce…) uvek su drale i nastavice to da rade na racun neinformisanih ili prosto lenjih kupaca koji hoce da udju i kupe i zavrse posao.

Anomalija ili ne. za nas koji pratimo forume i “znamo ljude”, vremena su se promenila jos kada je Peca poceo da diluje konzole, tome ima mozda vec jedno 3-4 godine. Posle toga se Peca povukao a XBR preuzela taj deo sivog trzista.

Sada vise nema carine na tehnicku robu, pa uvek mozes i da narucis kreditnom karticom ako bas hoces, tako da ima jos jedan dodatni izbor od ove godine koji ranije nije postojao.

U svakom slucaju ne samo da nije sve tako crno nego imamo cene skoro na svetskom nivou sa sve garancijom. To je bila poenta mog posta, nema smisla osvrtati se na vreme “Slobodana Milosevica”.