Besplatni Xbox Game pass

Zdravo svima, pokusavam da aktiviram Xbox Game Pass Trial da bih testirao neke igre da li mi rade a i samu ponudu.
Puno vremena sam proveo lutajuci po netu trazeci resenja cak i na ovom forumu ali bez uspeha, pa sam odlucio da napravim profil i obratim vam se licno :smiley: Evo sta sam pokusao:

  • Ubacio sam nov billing adress (podaci pokupljeni sa neta, Onehunga - New Zealand ) na svoj MS profil na kom mi je linkovan paypal (sa regularnom adresom)
  • promenio sam region na kompu (imam samo PC, zelim ovaj pass zbog Play Anywhere naslova) na New Zealand
  • stavio sam New Zealand sa VPN Tunnel Bear-om

I dalje odbija payment metod, i u ms storeu i na sajtu, samo sa reformulisanom porukom. Jel neko zna resenje?

Xbox gamepass radi samo na konzoli koliko ja znam.

1 Like

Nema gamepass za PC

@Djordje1990 @SlobeX @Milan89SD

“zelim ovaj pass zbog Play Anywhere naslova”

I ovo je tacno 100% i cak se moze naci i u FAQ samog passa

Microsoft account? Ima li nesto na sta treba da obratim paznju kad pravim USA acc?
Isto mogu da pitam zapravo za ceo proces :smiley:

I da li moguce da moze da prodje key dok ovaj 14-day-trial ne moze?

Hvala!

14 day trial smo preko PCa probali ja i bese @MitraljezaC (izvini ako sam te tagovao greskom).
Nismo uspeli!

Samo preko konzole izgleda moze…

Jeste probano vise puta na vise nacina ali bez uspeha.

A jel vam prosao 1month redeem preko PC?

Uspeo sam da dva keya kupljena sa cdkeys redeemujem na oba PC. Obavezeno da se region na kompu promeni (time & language > region & language ) i ako sajt zadaje muke nakon toga, koristite MS Store.

14days trail nije mogao nikako. I jesam dobio dodatni mesec jer sam ostavio da ide membership.

Ako neko ovde igra ili bi hteo da igra Sea of Thieves ili State of Decay 2, javite se :smiley:

1 Like