Battlefield Hardline -problem

prije pola sata , sam sebi skinuo Battlefield Hardline , nakon nekoliko minuta igranja , igra odjednom zamrzne i dole pise
fatal crash intercepted , sta sad ? :happy

Napisi nam ove informacije, da ne nagadjamo: http://www.xboxrepublika.com/showthread.php?t=8294

Ionako je smece igra, ucinila ti je uslugu :smiley: Igraj Rayman Legends :smiley:

E sad ako bas hoces BFHardline da nastavis, daj vise detalja. Iz tvojih prethodnih postova pretpostavljam da igras na x360. Jesi li skinuo zadnji patch koji popravlja dosta instability problema? Sta si radio u igri kad ti se to desilo? Koja je full poruka koju ti izbaci? itd itd

Chrash zna da se javi iz vise razloga , moze da bude i do loseg ripa igrice , a i takodje do nepravilno ubacenog conteta ili ne kompletnog.

[COLOR=#006600]grandmaster.black [/COLOR]nista nisam radio , krenuo sam prelaziti misije i dosao do 2 i samo izbaci ,kao sto sam vec rekao fatal crash intercepted , ne znam sta da radim probacu kasnije opet da instaliram

Koji dashboard, koj trainer za igru, koji plugin radi u dashlaunch-u? Sastavi i napisi sve sta si uradio na konzoli i instalirao od standardne konfiguracije.

Sent from my iPhone 6+ using Tapatalk

uspio sam , nisam dobro odradio instalaciju , hvala svima